
Спальный мешок High Peak Ceduna Duo/+14°C Blue/Dark Blue Twin (20031)
- Нет в наличии
- Код: OT_929549
3 500 ₴
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
High Peak Ceduna Duo/+14°C Blue/Dark Blue Twin (20031) - двомісний спальний мішок прямокутної форми із чохлом у комплекті. М'яка зовнішня оболонка не містить PFC-з'єднань, має водо- та брудовідштовхувальне просочення, виконане за екологічно чистою технологією Bionic-Finish® Eco. Внутрішня підкладка спальника дихаюча і приємна для шкіри. Спальний мішок має високоякісний синтетичний наповнювач Dura Loft® H1 із чудовими теплоізоляційними характеристиками. Даний матеріал легко стискається, довговічний, зберігає тепло навіть у вологих умовах і швидко висихає. Двостороння L-подібна блискавка по обидва боки дозволяє самостійно входити-виходити, не заважаючи партнеру. Повністю розстебнута блискавка перетворює спальний мішок на дві ковдри розміром 200 x 150 см. Застібка блискавки має ергономічну форму для зручного хвату рукою. Дві внутрішні кишені із застібками на липучці забезпечують зручне зберігання цінних речей. Спальний мішок розрахований на зріст користувачів до 190 см, призначений для туристичних походів та відвідування фестивалів. Рекомендується прати у пральній машині при температурі 30°C.
Спальний мішок High Peak Ceduna Duo/+14°C Blue/Dark Blue Twin (20031) відповідає стандарту EN ISO-23537-1:2016, який нормує вимоги до розмірів та теплових характеристик спальних мішків, а також властивостей тканини та використовуваних матеріалів. Зверніть увагу, що тільки сертифіковані спальні мішки відповідають заявленим температурним режимам та гарантують Вам тепло та комфорт тривалий час, не зважаючи на холод та вогкість.
Особливості:
- 210T Polyester Rudolf Bionic-Finish® Eco - еластичний, легкий та міцний матеріал, що добре зберігає температурні властивості.
- 185T Polyester Breathable - м'який, еластичний матеріал, завдяки наявності у складі мікрониток забезпечує максимальні показники співвідношення ваги та міцності, зберігаючи при цьому високу дихаючу здатність.
- Наповнювач Dura Loft® H1 - поверхневе силіконізування волокон дозволяє їм вільно переміщатися відносно один одного, завдяки чому утеплювач не злежується у грудки. Волокна мають трубчасту структуру, краще зберігаючи тепле повітря. Дана технологія дозволяє досягти більшої теплозбережності при меншій вазі та об'ємі.
- PFC Free - використання у виробничих процесах тільки екологічно чистих матеріалів, що не містять перфторованих і поліфторованих сполук, які застосовуються для надання тканини водовідштовхувальних властивостей, але дуже шкідливі для навколишнього середовища та організму людини.
- Наповнювач щільністю 300 г/м² та вагою близько 1800 г.
- Приємна на дотик внутрішня підкладка.
- Двостороння L-подібна блискавка по обидва боки дозволяє самостійно входити-виходити, не заважаючи партнеру.
- Повністю розстебнута блискавка перетворює спальний мішок на дві ковдри розміром 200 x 150 см.
- Ромбоподібна строчка.
- Петлі для сушіння.
- Чохол для зберігання із тканини 210T Polyester.
- Об'єм в упакованому вигляді - 36 л.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | High Peak |
| Страна производитель | Германия |
| Вес | 2600 г |
| Расположение молнии спальника | С двух сторон |
| Сезон | Демисезон |
| Температура экстрима | 5 °С |
| Форма спальника | Одеяло |
| Цвет | Разные цвета |
| Температурный режим | |
| Верхняя температура комфорта | 17 град. |
| Размеры | |
| Длина | 200 см |
| Материал спальника | |
| Материал верха | Полиэстер |
| Материал подкладки | Полиэстер |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес в упаковке | 2860 г |
| Вместимость | Двухместные |
| Возрастная группа | Взрослые |
| Габариты в сложенном виде | 42 х 33 х 33 см |
| Габариты упаковки | 46 х 36 х 36 см |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Комплект поставки | Спальный мешок, чехол |
| Наполнитель | 300 г/м² |
| Нижняя температура комфорта | 56 град. |
| Особенности спальника | Спальный мешок |
| РАЗМЕРЫ | 200 х 150 см |
| Страна регистрации бренда | Германия |
| Страна-производитель товара | Китай |
- Цена: 3 500 ₴






