
Сумка-тележка Rolser Plegamatic Original MF Negro (PLE001-1023)
- Готово к отправке
- Код: OT_928592
3 600 ₴
3 339 ₴
-7%
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сумка-візок Rolser Plegamatic Original MF Negro (PLE001-1023) складається у форму сумки, має передню опору та легко зберігається. Двома простими рухами дана модель може перетворитися з повноцінного візка для покупок на мініатюрну сумочку. Пара литих ультралегких коліс сприяють відмінній маневреності та плавному коченню по нерівностях. Рукоятка має пластикове покриття для комфортного транспортування сумки-візка в холодну пору року. Міцний поліестеровий матеріал сумки захистить вміст від дощу та снігу. Верх сумки накритий захисним клапаном. Візок дуже мобільний і стійкий, він легко розкладається та складається.
Особливості:
- Made in Spain - продукція виробляється безпосередньо в Іспанії.
- Фірмове алюмінієве шасі візка дозволяє транспортувати вантаж вагою до 40 кг. Сумка-візок легко складається до компактних розмірів, при цьому сам процес займає лічені секунди.
- Рекомендоване навантаження - 25 кг.
- Polyester 400D PVC - міцна тканина сумки щільністю 400D має спеціальне покриття, що перешкоджає проникненню вологи.
- Зовнішня сторона колеса виконана з піносевілену. Це легкий і пружний матеріал, має чудові амортизаційні властивості, стійкий до перепадів зовнішніх температур, знижує до мінімуму шум із-під коліс.
- Сумка знімна, має жорстке вставне пластикове дно.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Rolser |
| Страна производитель | Испания |
| Вес | 1980 г |
| Высота | 970 мм |
| Тип | Хозяйственная сумка-тележка |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Материал | Polyester 400D PVC |
| Особенности | Сложно |
| Размеры в сложенном виде | 40 x 10 x 52 см |
| Размеры сумки без шасси | 37 x 19 x 58 см |
| Страна регистрации бренда | Испания |
| Страна-производитель товара | Испания |
- Цена: 3 339 ₴








