
Дошка для прасування Colombo Turbo Vapor (A135L05W)
- Готово до відправки
- Код: OT_930514
4 000 ₴
3 669 ₴
-8%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дошка для прасування Colombo Turbo Vapor (A135L05W) - це надійний, функціональний та сучасний помічник, який спростить процес догляду за вашим одягом. Металева основа виготовлена у вигляді сітки для запобігання утворенню конденсату від парових прасок. Модель обладнана автоматичною фіксацією по висоті. Велика підставка під праску має отвори для плічок та легко вміщує парогенератор.
Особливості:
- Made in Italy. Всі деталі виготовлені безпосередньо в Італії.
- Розміри у складеному стані - 173 x 43 x 9 см.
- Розміри в робочому положенні - 153 x 95 x 43 см.
- Розміри прасувальної поверхні - 120 x 40 см.
- Багатоступеневе регулювання по висоті від 71 до 95 см.
- Загальна вага - 7,1 кг.
- Регулювання по висоті в 6 положень з автоматичною фіксацією.
- Перфорована основа запобігає утворенню конденсату.
- Підставка під парогенератор.
- Отвори для плічок.
- Поличка для одягу.
- Тканина чохла виготовлена з бавовни органічного походження.
- Матеріал підкладки - пінополіуретан високої щільності.
- Каркас виготовлений зі стальної трубки Ø28 мм з антикорозійним покриттям.
- Металеві елементи вкриті порошковою фарбою стійкою до механічних пошкоджень.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Коломбо |
| Країна виробник | Італія |
| Тип | Дошка для прасування |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри в складеному вигляді | |
| Вага | 7.1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 7,6 кг |
| Висота | 95 мм |
| Габарити паковання | 176 х 48 х 14 см |
| Гаранійний термін | 12 міс |
| Декорування | З візерунком |
| Матеріал чохла | Сталь |
| Особливості | Підставка для праски <br/>_x000D_ Підставка для парогенератора<br/>_x000D_ Регулювання за висотою <br/>_x000D_ Полиця для білизни<br/>_x000D_ Основа з металевою сіткою |
| Розмір | 153 x 95 x 43 см |
| Розміри прасувальної поверхні | 120 x 40 см |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
- Ціна: 3 669 ₴



