
Спальный мешок Ferrino Bryce SM/+7°C Green Left (86375MVV)
- Готово к отправке
- Код: OT_929598
4 800 ₴
4 589 ₴
-4%
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ferrino Bryce SM/+7°C Green Left (86375MVV) - перші екологічно чисті спальні мішки Ferrino, виготовлені з перероблених тканин і наповнювачів Repreve®. Для виготовлення кожного мішка використовується близько тридцяти півлітрових ПЕТ-пляшок. Рекомендується для трисезонних походів.
Абсолютно всі спальні мішки Ferrino відповідають міжнародному стандарту ISO 23537-1:2016. Цей стандарт нормує вимоги до спальних мішків і підтверджує відповідність зазначених температурних режимів, розмірів і ваги на ярликах.
Особливості:
- 30D 360T Recycled Ripstop Polyester - перероблена тканина із сертифікацією GRS, виготовлена з використанням пластикових пляшок та старого одягу. Поліефірне волокно забезпечує чудову стійкість до ультрафіолету, а структура Ripstop робить його стійким до розривів.
- 66D 190T Recycled Polyester - перероблена тканина із сертифікацією GRS, виготовлена з використанням пластикових пляшок після споживання та старого одягу. Поліефірне волокно забезпечує чудову стійкість до ультрафіолету.
- Repreve® - бренд номер один у світі переробленого високоякісного волокна. Високоякісні волокна виготовляються зі 100% перероблених матеріалів, включаючи пластикові пляшки після використання та відходи, що перероблялися.
- GRS - глобальний стандарт вторинної переробки розроблено Control Union Certifications у 2008 році, а 1 січня 2011 року власність на нього перейшла до Textile Exchange. GRS є міжнародним, добровільним стандартом, що поширюється на весь продукт і визначає вимоги до сторонньої сертифікації вторсировини, ланцюжка відповідальності, соціальної та екологічної практики, а також хімічних обмежень.
- Форма кокона максимально точно повторює форму людського тіла, завдяки чому підвищує теплоізоляцію, одночасно зменшуючи вагу та розміри спального мішка.
- Shingle Construction є спеціальним методом укладання утеплювача невеликими полотнами (за типом укладання черепиці). Таке укладання виключає виникнення будь-яких прогалин у шарі наповнювача та забезпечує більш високу термоізоляцію при збереженні об'єму.
- Cold Protection Hood - капюшон має анатомічну форму, щільно облягає та надійно захищає голову та обличчя від холоду.
- One Touch - система швидкого стягування капюшона дозволяє зробити це зсередини спальника однією рукою.
- 2-way Zipper - двостороння блискавка забезпечує зручне розстібання спального мішка зверху вниз.
- Anti-snag Тape - вздовж блискавки передбачений утеплювальний борт, який перешкоджає проникненню холодного повітря крізь неї.
- Compression Sack - компресійний чохол для зменшення об'єму спального мішка.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ferrino |
| Страна производитель | Италия |
| Вес | 880 г |
| Особенности спальника | Анатомический капюшон |
| Расположение молнии спальника | Слева (L) |
| Сезон | Демисезон |
| Температура экстрима | -5 °С |
| Форма спальника | Кокон |
| Цвет | Зелёный |
| Температурный режим | |
| Верхняя температура комфорта | 11 град. |
| Нижняя температура комфорта | 5 град. |
| Размеры | |
| Длина | 215 см |
| Материал спальника | |
| Материал верха | Полиэстер |
| Материал подкладки | Полиэстер |
| Пользовательские характеристики | |
| Вместимость | Одноместные |
| Возрастная группа | Взрослые |
| Габариты в сложенном виде | 36 х 17 х 17 см |
| Гаранийный срок | 24 мес |
| Комплект поставки | Спальный мешок<br /> Компрессионный чехол |
| Наполнитель | 380 g Repreve® |
| РАЗМЕРЫ | 215 x 80/50 см |
| Страна регистрации бренда | Италия |
| Страна-производитель товара | Китай |
- Цена: 4 589 ₴

