
Микроскоп Bresser Junior 40x-2000x (8855500)
- Нет в наличии
- Код: OT_928249
6 599 ₴
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
Мікроскоп Bresser Junior 40x-2000x (8855500) - це мікроскоп для вивчення готових мікропрепаратів та інших біологічних зразків будь-якого ступеня прозорості. Він підійде не тільки дорослим, але й дітям. Мікроскоп простий в управлінні, підходить для виконання шкільних робіт з біології та студентських досліджень. Також він може використовуватися для базових лабораторних спостережень. Великий діапазон плавної зміни збільшень від 40х до 2000х забезпечить точний підбір необхідного збільшення для спостереження різних зразків з достатньою чіткістю та якістю зображення. Дана модель яляется ідеальним набором для старту спостережень структури організмів, тканин і неорганічних тіл, а головне мікроскоп в даній комплектації не вимагає додаткових витрат на придбання набору аксесуарів. Мікроскоп від початку готовий до використання. У мікроскопі встановлена монокулярная насадка і револьверний пристрій на три об'єктива. Монокулярная насадка нахилена під кутом 45° і має поворот навколо вертикальної осі на 360°, що безумовно зручно для спостережень. Комбінація двох ширококутних окулярів і трьох об'єктивів дає можливість отримати збільшення 1000х. Досить корисним і цікавим є використання в підлітковому мікроскопі лінзи Барлоу з дворазовим збільшенням для отримання безступневого (плавного) зуммування зображення, завдяки чому досягається максимальне збільшення 2000х. Великий набір оптичних аксесуарів дозволяє розширити діапазон збільшень і зробити спостереження більш глибокими та цікавими. Предметний столик забезпечений металевими зажимами для фіксування мікропрепаратів. Світлодіодне підсвічування складається з верхнього і нижнього освітлювачів, яскравість яких можна регулювати. Світлодіоди забезпечують підсвічування препарату прохідним та відбитим світлом. Прохідне світло використовується для спостереження прозорих об'єктів, відбите - для непрозорих тривимірних. Використання двох ламп одночасно може бути корисно при спостереженні напівпрозорих зразків. Підсвічування регулюється плавно за допомогою реостата. Для роботи підсвічування застосовуються стандартні батарейки, які треба придбати окремо. У комплектацію входить адаптер для камери смартфона. Адаптер кріпиться на тубусі мікроскопа і дозволяє проводити фото і відеозйомку основною камерою гаджета, надійно його фіксуючи. Живлення мікроскопа здійснюється від трьох найпоширеніших батарей АА. Таким чином мікроскоп незалежний від мережі змінного струму і може бути використаний навіть в польових умовах. Перелік аксесуарів включає готові слайди, до огляду яких можна приступити негайно. Також в наборі є аксесуари для препарування зразків, мікротом для самостійного приготування зразків, інкубаторій і препарати для самостійного приготування.
Артикул товару: 928249| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bresser |
| Страна производитель | Германия |
| Вес | 0.772 кг |
| Тип | Оптический |
| Тип головки | Монокулярная |
| Тип фокусировки | Грубая |
| Ширина | 100 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес в упаковке | 1,6 кг |
| Габариты упаковки | 35 х 22 х 13 см |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Количество объективов | 3 |
| Назначение | Учебный |
| Наклон | 45º |
| Питание | Батарейки одноразовые;Батарейки аккумуляторного типа |
| Подсветка | Светодиодный |
| Предметный столик | Движимый с препаратодержателями |
| Страна регистрации бренда | Германия |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Увеличение микроскопа | от 40x до 2000x |
| Увеличение объектива | 4х, 10х, 40х |
| Увеличение очка | 10х, 25х |
- Цена: 6 599 ₴





