
Сушарка для білизни підлогова Gimi Dinamik 20 Plus (169267)
- Немає в наявності
- Код: OT_929682
3 200 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Сушарка для білизни підлогова Gimi Dinamik 20 Plus (169267) - високоякісний італійський продукт! Компактна сушарка з великою робочою поверхнею. Унікальність даної моделі у розсувній телескопічній системі, розробленій компанією Gimi. Завдяки розсувній конструкції телескопічних напрямних робоча поверхня може бути сумарно збільшена до 19 метрів, що дозволяє вільно розвісити як великі простирадла, так і білизну невеликих розмірів. Оновлена система кріплення каркасу до опорних стійок виробу запобігає небажаному відкриттю сушарки, а також її зламу.
Сталеві елементи конструкції мають антикорозійне покриття. Одна з опорних стійок обладнана роликовим механізмом, завдяки якому переміщення всієї конструкції житловим приміщенням стало надзвичайно легким і максимально безпечним по відношенню до поверхні підлоги. Робочі напрямні збільшеного діаметра не залишають смуги на білизні в процесі сушіння. Надійна та практична, виготовлена з екологічно чистих матеріалів, сушарка для білизни підлогова Gimi Dinamik 20 Plus (169267) стане надійним помічником як у приватному будинку, так і в квартирі.
Особливості:
- Made in Italy. Виробництво та збирання продукції здійснюються безпосередньо в Італії.
- Розсувна телескопічна конструкція напрямних дозволяє збільшити робочу поверхню до 19 метрів.
- Металеві деталі виробу мають захисне антикорозійне покриття.
- Для запобігання небажаним подряпинам підлогових покриттів та меблів, кутові частини та ніжки виробу обладнані пластиковим захистом.
- Роликовий механізм в опорній стійці для зручності переміщення всієї конструкції.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gimi |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 4.63 кг |
| Матеріал | Метал |
| Рабочая длина сушилки, м | 16-20 |
| Тип сушилки | Підлогова |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри в робочому положенні | |
| Ширина | 560 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гаранійний термін | 12 міс |
| Діаметр стрижня/трубки | 12/16 мм |
| Додаткові характеристики | Легко розсувається, ідеально підходить для простирадл і скатертин<br/>_x000D_Не залишає слідів на білизні завдяки потовщеним прутам<br/>_x000D_З захистом від подряпин, коліщатками та захисними куточками |
| Кількість стрижнів/трубок | 10 |
| Особливості | Розкладні |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
- Ціна: 3 200 ₴



