
Бивак Highlander Hawk Bivvy Bag Olive (BIV001-OG)
- Готово к отправке
- Код: OT_929726
3 700 ₴
3 469 ₴
-6%
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Бівак Highlander Hawk Bivvy Bag Olive (BIV001-OG) ідеально підходить для використання в якості укриття, коли Ви подорожуєте самостійно з мінімальним набором спорядження, задля уникнення зайвого клопоту з перенесенням і розбиванням намету. Розроблений із застосуванням високоякісних матеріалів, цей бівак забезпечить Вам сухість і комфорт під час сну.
Особливості:
- Дозволяє спати просто неба, знаходячись лише в спальному мішку.
- Водостійкість 5000 мм вод. ст.
- Легкий і компактний.
- Водонепроникний і дихаючий.
- Проклеєні шви.
- Міцна тканина Ripstop.
- Водонепроникна двостороння блискавка.
- Сітчастий водонепроникний захист обличчя від комах.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | HIGHLANDER |
| Страна производитель | Великобритания |
| Вес | 950 г |
| Особенности спальника | Анатомический капюшон |
| Сезон | Демисезон |
| Форма спальника | Кокон |
| Цвет | Оливковый |
| Размеры | |
| Длина | 230 см |
| Материал спальника | |
| Материал верха | Полиэстер |
| Пользовательские характеристики | |
| Вместимость | Одноместные |
| Возрастная группа | Взрослые |
| Габариты в сложенном виде | 37 x 12 x 12 см |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Комплект поставки | Бивак<br />_x000D_ Чехол |
| РАЗМЕРЫ | 250 x 90 x 50 см |
| Страна регистрации бренда | Великобритания |
| Страна-производитель товара | Китай |
- Цена: 3 469 ₴










