
Лестница Rolser Taburete M/10 UNE 2 ступени Antracita (MET003-1021)
- Готово к отправке
- Код: OT_930801
3 250 ₴
3 019 ₴
-7%
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Драбина Rolser Taburete M/10 UNE 2 щаблі Antracita (MET003-1021) - надійний помічник в домашньому господарстві. Дана модель має два широкі щаблі з протиковзним покриттям. Конструкція обладнана захистом від випадкового складання та розрахована на максимальне навантаження до 150 кг. Опорні ніжки з пластиковими накладками для більшої стійкості на слизьких поверхнях. Драбина сертифікована відповідно до європейського стандарту якості UNE EN-14183.
Особливості:
- Два щаблі з протиковзним покриттям.
- Опорні ніжки конструкції мають пластикові накладки.
- Спеціальний фіксатор запобігає випадковому складанню конструкції.
- Розміри в складеному стані (Д х Ш х В) - 95,5 х 45 х 6,5 см.
- Загальна висота в розсунутому стані - 75 см.
- Робоча висота - 247 см.
- Максимальне навантаження на конструкцію до 150 кг.
- Драбина сертифікована згідно з європейським стандартом якості UNE EN-14183.
Артикул товару: 930801
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Rolser |
| Страна производитель | Испания |
| Вес | 4.7 кг |
| Количество ступеней | 2 шт |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Материал | Алюминий |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота лестницы | 0.079 |
| Высота секции | 0.047 |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Максимальная рабочая высота | 8 |
| Страна регистрации бренда | Испания |
| Страна-производитель товара | Испания |
| Тип лестницы | Лестницы |
| Ширина лестницы | 0.045 мм |
- Цена: 3 019 ₴



