
Орбитрек Toorx Elliptical ERX 100 (ERX-100)
- В наличии
- Код: OT_929478
38 000 ₴
34 409 ₴
-9%
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Орбітрек Toorx Elliptical ERX 100 (ERX-100) із преміальної лінійки Chrono Line італійського виробника Garlando S.p.A. призначений для інтенсивного кардіотренування в домашніх умовах. Тренажер має 16 рівнів навантаження, що регулюється за допомогою сучасного комп'ютера. 14-кілограмовий маховик створює відмінну плавність ходу, знижуючи навантаження на суглоби та мінімізуючи ризик отримання травми у процесі занять. Орбітрек розрахований на вагу до 150 кг, а довжина кроку 38 см припаде до вподоби вимогливим користувачам. Вбудований приймач для бездротового датчика вимірювання пульсу буде доречним під час тренування по одній з чотирьох пульсозалежних програм. Консоль тренажера має тримач для смартфона / планшета.
Особливості:
- Магнітна система опору з комп'ютерним регулюванням навантаження.
- Масивний маховик вагою 14 кг забезпечує відмінну плавність ходу.
- Консоль має РК-дисплей з багатобарвним підсвічуванням, тримач для смартфона / планшета.
- 21 програма та 16 рівней навантаження для повноцінного кардіотренування.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Toorx |
| Страна производитель | Италия |
| Вес | 52 кг |
| Вес маховика | 14 кг |
| Количество тренировочных программ | 10 - 25 |
| Количество уровней нагрузки | 11 - 25 |
| Конструкция | Цельная |
| Максимальная длина шага | 38 см |
| Максимальный вес пользователя | 150 кг |
| Система нагрузки | Магнитная |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 60 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес в упаковке | 56 кг |
| Габариты упаковки | 124 x 32,5 x 66 см |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Дисплей | LCD |
| Дополнительные характеристики | положения платформ для ног<br />_x000D_ Держатель для смартфона / планшета<br />_x000D_ Встроенный приемник для беспроводного нагрудного кардиодатчика |
| Измерение пульса | Да |
| Класс | Домашние |
| Код производителя товара (MPN) | ERX-100 |
| Название | Орбитрек Toorx Elliptical ERX 100 (ERX-100) |
| Особенности | Компенсаторы неровности пола;Транспортировочные ролики |
| Питание тренажера | Сеть |
| Показание дисплея | Время<br />_x000D_ Скорость<br />_x000D_ Дистанция<br />_x000D_ Калории<br />_x000D_ Пульс<br />_x000D_ Вращайся за минуту<br />_x000D_ Нагрузка в Ватах |
| Раздел | Орбитреки |
| Регулировка глубины шага | Нет |
| Страна регистрации бренда | Италия |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Транспортировочные ролики | Да |
- Цена: 34 409 ₴










