
Сумка-тележка Rolser Igloo Termo MF 4 Negro (IGL004-1023)
- Нет в наличии
- Код: OT_930537
4 199 ₴
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сумка-візок Rolser Igloo Termo MF 4 Negro (IGL004-1023), завдяки великій термосумці об'ємом сорок літрів, дозволяє перевозити продукти, підтримуючи постійну температуру. Візок обладнай додатковою парою коліс, за допомогою яких навантажений візок можна штовхати перед собою, тим самим зменшуючи навантаження на спину. Зі зворотної сторони розміщена кишеня на блискавці для дрібниць. Внутрішня частина ручки має пластикове покриття для комфортного використання в холодну пору року. Міцний поліестеровий матеріал сумки захистить вміст від дощу та снігу.
Особливості:
- Made in Spain - продукція виробляється безпосередньо в Іспанії.
- Об'єм основного термовідділення - 40 л.
- Загальна вага - 2,85 кг.
- Основне відділення закривається на блискавку.
- Додаткова кишеня на блискавці для дрібниць.
- Алюмінієва рама має складану основу.
- Рекомендоване навантаження - 25 кг.
- Максимальне навантаження раму - 40 кг.
- Polyester 400D PVC - міцна тканина сумки щільністю 400D має спеціальне покриття, що перешкоджає проникненню вологи.
- Знімна сумка має вставне дно із пластику.
- Дві пари коліс для зручного використання візка поперед себе.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Rolser |
| Страна производитель | Испания |
| Вес | 2850 г |
| Высота | 1050 мм |
| Тип | Хозяйственная сумка-тележка |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Материал | Polyester 400D PVC |
| Особенности | Сложно |
| Размеры в сложенном виде | 21,5 x 39 x 105 см |
| Размеры сумки без шасси | 19 x 35 x 61 см |
| Страна регистрации бренда | Испания |
| Страна-производитель товара | Испания |
- Цена: 4 199 ₴



