
Мультистанция Toorx Multifunction Station MSX 50 (MSX-50)
- Готово к отправке
- Код: OT_930470
44 500 ₴
41 099 ₴
-8%
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Мультистанція Toorx Multifunction Station MSX 50 (MSX-50) - універсальний багатофункціональний силовий тренажер для дому, за допомогою якого ви зможете підтримувати своє тіло в належній формі. Завдяки продуманій конструкції та комплектації додатковими пристосуваннями, на тренажері можливо виконувати багато різних силових вправ на всі групи м'язів. Дана модель має 70-кілограмовий набірний ваговий стек для достатнього рівня навантаження. Безперечна перевага фітнес-станції - її компактні розміри, що дозволяють користуватися тренажером навіть в умовах міської квартири.
Особливості:
- Вага стека - 70 кг із кроком 5 кг.
- Комбінований жим від грудей і батерфляй.
- Верхній блок для тяги за допомогою широкої ручки.
- Нижній блок для тягових вправ за допомогою прямої ручки.
- Розгинач для ніг із поролоновими валиками.
- Сидіння регулюється в 4-х положеннях (по вертикалі).
- Спинка регулюється в 3-х положеннях (по горизонталі).
- Жим ногами регулюється в 3-х положеннях (по вертикалі та горизонталі).
- Парта Скотта регулюється в 3-х положеннях (по вертикалі).
- Основа сидіння та спинки - поролон високої щільності з покриттям із екошкіри.
- Рама зі сталевої квадратної труби 50x50 мм.
- Порошкове фарбування рами стійке до подряпин.
- Сталеві троси із поліуретановим покриттям.
- Шківи із шарикопідшипниками.
- Захист вантажного блоку для додаткової безпеки.
- В комплекті широка ручка для тяги, пряма ручка для тяги, дві регульовані ручки для тяги, лямка для ноги.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Toorx |
| Страна производитель | Италия |
| Вес | 126 кг |
| Максимальный вес пользователя | 125 кг |
| Система нагрузки | Блочная |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 105 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес в упаковке | 134 кг |
| Вид | Мультистанция |
| Габариты упаковки | Коробка 1 - 196 x 58 x 24,5 см<br />_x000D_ Коробка 2 - 42 x 34 x 19 см<br />_x000D_ Коробка 3 - 43 x 30,5 x 17,5 см |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Дополнительные характеристики | Размеры сиденья – 37 x 33 x 5,5 см<br />_x000D_ Размеры спинки – 67 x 32 x 5,5 см |
| Класс | Домашние |
| Код производителя товара (MPN) | MSX-50 |
| Название | Мультистанция Toorx Multifunction Station MSX 50 (MSX-50) |
| Назначение | Многофункциональные |
| Страна регистрации бренда | Италия |
| Страна-производитель товара | Китай |
- Цена: 41 099 ₴









