
Сумка-візок Gimi Tris Green (168424)
- Готово до відправки
- Код: OT_929084
4 200 ₴
3 879 ₴
-8%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
.jpg)
Оновлена модель сумки-візка Gimi Tris Green (168424), шасі якої оснащене двома блоками із трьох коліс, які дозволяють швидко долати сходи, бордюри та інші перешкоди під час руху вгору або вниз. Сумка-візок Gimi Tris 52 Green (168424) розрахована на об'єм 52 літри. Матеріал сумки із водозахисним покриттям, всередині розташована кишеня-гаманець на блискавці для зберігання дрібних предметів. Зручна широка горловина стягується шнуром із фіксатором і має захисний клапан.
Особливості:
- Сумка виконана із 100% синтетичної поліестерової тканини та має внутрішнє водозахисне поліуретанове покриття, що запобігає потраплянню вологи всередину. Матеріал не вбирає вологу та стійкий до впливу УФ-випромінювання.
- Міцна сталева конструкція дозволяє перевозити до 30 кг продуктів.
- Візок оснащений шестиколісною системою із трьох коліс в кожному блоці. Діаметр колеса - 15 см. Блоки коліс знімаються.
- Каркас коліс виконаний із Polypropylene (PP): міцного, стійкого до деформації, стирання та корозійного розтріскування матеріалу. Зовнішній бік колеса виконаний із піносевілену: унікального, легкого та пружного матеріалу, що має чудові амортизаційні властивості, він стійкий до перепадів зовнішніх температур і знижує до мінімуму шум під час руху.
- Всередині сумка має кишеню, яка призначена для зберігання ключів, гаманця чи смартфона.
- Складана підніжка забезпечує стійкість візка у вертикальному положенні.
- Універсальне кріплення до візка супермаркета.
- Платформа складається для транспортування чи зберігання.
- Металеві деталі шасі мають захисне покриття, яке запобігає корозії.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gimi |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 2800 г |
| Висота | 440 мм |
| Тип | Господарська сумка-візок |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити паковання | 98 х 16 х 38 см |
| Гаранійний термін | 12 міс |
| Декорування | Однотонні |
| Матеріал | Полиэстер |
| Особливості | На 6-ти колесах |
| Розміри в складеному вигляді | 96 x 36 x 44 см |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
- Ціна: 3 879 ₴






