
Сушилка для белья напольная Gimi Dinamik 30 Plus (169263)
- Нет в наличии
- Код: OT_929683
3 699 ₴
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
Сушарка для білизни підлогова Gimi Dinamik 30 Plus (169263) - високоякісний італійський продукт! Компактна сушарка з великою робочою поверхнею. Унікальність даної моделі у розсувній телескопічній системі, розробленій компанією Gimi. Завдяки розсувній конструкції телескопічних напрямних робоча поверхня може бути сумарно збільшена до 30 метрів, що дозволяє вільно розвісити як великі простирадла, так і білизну невеликих розмірів. Оновлена система кріплення каркасу до опорних стійок виробу запобігає небажаному відкриттю сушарки, а також її зламу. Крила виготовлені з алюмінію для зменшення ваги конструкції та оснащені системою блокування в закритому вигляді.
Сталеві елементи конструкції мають антикорозійне покриття. Одна з опорних стійок обладнана роликовим механізмом, завдяки якому переміщення всієї конструкції житловим приміщенням стало надзвичайно легким і максимально безпечним по відношенню до поверхні підлоги. Робочі напрямні збільшеного діаметра не залишають смуги на білизні в процесі сушіння. Надійна та практична, виготовлена з екологічно чистих матеріалів, сушарка для білизни підлогова Gimi Dinamik 30 Plus (169263) стане надійним помічником як у приватному будинку, так і в квартирі.
Особливості:
- Made in Italy. Виробництво та збирання продукції здійснюються безпосередньо в Італії.
- Розсувна телескопічна конструкція напрямних дозволяє збільшити робочу поверхню до 30 метрів.
- Металеві деталі виробу мають захисне антикорозійне покриття.
- Для запобігання небажаним подряпинам підлогових покриттів та меблів, кутові частини та ніжки виробу обладнані пластиковим захистом.
- Роликовий механізм в опорній стійці для зручності переміщення всієї конструкції.
- Блокування крил сушарки в закритому стані.
- Крила виготовлені з алюмінію, що полегшує навантаження на сушарку.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gimi |
| Страна производитель | Италия |
| Вес | 5.53 кг |
| Материал | Металл |
| Рабочая длина сушилки, м | 21-30 |
| Тип сушилки | Напольная |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры в рабочем положении | |
| Ширина | 560 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Диаметр стержня/трубки | 12/16 мм |
| Дополнительные характеристики | Легко раздвигается, идеально подходит для простыней и скатертей<br />_x000D_ Не оставляет следов на белье благодаря утолщенным прутьям<br />_x000D_ С защитой от царапин, колесиками и защитными уголками |
| Количество стержней/трубок | 26 |
| Особенности | Раскладные |
| Страна регистрации бренда | Италия |
| Страна-производитель товара | Италия |
- Цена: 3 699 ₴



