
Спальный мешок Ferrino Travel 200/+5°C Deep Blue/White Left (86320HBB)
- Нет в наличии
- Код: OT_928113
3 399 ₴
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
Спальний мішок Ferrino Travel 200/+5°C Deep Blue/White Left (86320HBB) має класичний прямокутний крій і призначений переважно для кемпінгу та автоподорожей. Дана модель розстібається по периметру, утворюючи велику двоспальну ковдру розміром 200 х 180 см, якою зручно укриватися в машині, трейлері та будиночку на турбазі. При використанні спальник надає достатній комфорт у плані простору для сну, а внутрішня фланелева поверхня дуже приємна для тіла, зберігає тепло і відмінно відводить зайву вологу. Ferrino Travel 200/+5°C Deep Blue/White Left (86320HBB) має сучасний наповнювач із мікрофібри H4 Fibre, що забезпечує відмінні термоізоляційні характеристики, завдяки чому цю модель можна використовувати як трисезонний спальний мішок.
Особливості:
- 35% Cotton / 65% Polyester - переплетення волокон даних матеріалів утворює м'яку, приємну на дотик і в той же час міцну тканину.
- 100% Cotton / Flannel - бавовняна тканина з пухнастим рівномірним начосом, теплозберігаюча, м'яка, приємна на дотик.
- H4 Fibre - двошаровий синтетичний наповнювач із мікроволокон, що має вдале поєднання м'якості, ваги та теплоізоляційних характеристик. На 40% легше ніж наповнювач із традиційного поліестеру. Вага наповнювача близько 800 г.
- Прямокутна форма спального мішка дозволяє при повністю розстебнутому спальнику використовувати його як ковдру, а також забезпечує достатнє місце для рук і ніг, не сковуючи рух тіла, сприяє комфортнішому сну.
- Петлі для сушіння спального мішка.
- Чохол для зберігання та транспортування спального мішка.
- Рекомендований для людей зростом до 195 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ferrino |
| Страна производитель | Италия |
| Вес | 1900 г |
| Расположение молнии спальника | Слева (L) |
| Сезон | Демисезон |
| Температура экстрима | -5 °С |
| Форма спальника | Одеяло |
| Цвет | Разные цвета |
| Температурный режим | |
| Верхняя температура комфорта | 9 град. |
| Нижняя температура комфорта | 8 град. |
| Размеры | |
| Длина | 200 см |
| Материал спальника | |
| Материал верха | Полиэстер |
| Материал подкладки | Коттон |
| Пользовательские характеристики | |
| Вместимость | Одноместные |
| Возрастная группа | Взрослые |
| Габариты в сложенном виде | 46 х 21 x 21 см |
| Гаранийный срок | 24 мес |
| Комплект поставки | Спальный мешок<br />_x000D_ Чехол |
| Наполнитель | H4 Fibre |
| Особенности спальника | Спальный мешок |
| РАЗМЕРЫ | 200 x 90 см |
| Страна регистрации бренда | Италия |
| Страна-производитель товара | Китай |
- Цена: 3 399 ₴

