
Чемодан Gabol Balance XP (L) Blue (123447-003)
- Нет в наличии
- Код: OT_930688
3 830 ₴
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
Колекція валіз Gabol Balance XP виконана з міцного і довговічного матеріалу - ABS-пластику, що дуже важливо для валіз, які перевозяться в багажних відділеннях. Внутрішній об’єм розділений перегородкою на два відділення та має ремені для фіксації речей усередині. Валіза легка, маневрова та зручна для транспортування.
Валіза Gabol Balance XP (L) Blue (123447-003) оснащена чотирма колесами з можливістю незалежного розвороту кожного колеса на 360°. Система передбачає рівномірний перерозподіл навантаження на кожне колесо, що своєю чергою сприяє плавному руху та маневреності валізи, докладаючи при цьому мінімум зусиль. Колеса виготовлені з високотемпературного термопластичного поліуретану (TPU). Матеріал має міцність порівнянну з пластиком, гнучкістю силікону, а також підвищену стійкість до перепадів температури. Відмінною особливістю коліс із TPU матеріалу є зниження шуму до мінімуму під час руху валізи нерівною поверхнею. Завдяки стійкості до стирання, матеріал коліс відрізняється тривалим терміном експлуатації.
Особливості:
- Відповідають регламенту REACH (Registration, Evaluation, Authorisation and Restriction of Chemicals) - Регламент Європейського товариства з реєстрації, оцінки, авторизації та обмеження виробництва та використання хімічних речовин.
- Чотири незалежні колеса, що обертаються на 360°, виготовлені з високотемпературного термопластичного поліуретану (TPU).
- Функція розширення до 118,7 літрів.
- Вбудований кодовий замок із функцією митного огляду TSA (Transportation Security Administration).
- Кутові частини валізи захищені додатковими протиударними накладками.
- Висувна телескопічна алюмінієва ручка з фіксатором на два положення.
- Ручка з гелевою вставкою у верхній частині валізи для транспортування у вертикальному положенні.
- Бокова ручка для перенесення у горизонтальному положенні.
- Валіза розділена перегородкою на блискавці на два основних відділення, перегородка має сітчасту кишеню на блискавці.
- Еластичні компресійні ремені на фастексах для фіксації багажу всередині валізи.
- Внутрішня підкладка на блискавці.
- Матеріал валізи підвищеної міцності до ударів та деформацій гарантує тривале використання і відмінний зовнішній вигляд.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GABOL |
| Страна производитель | Испания |
| Размер | Большой |
| Тип | Чемодан |
| Цвет | Синий |
| Размеры | |
| Вес | 4.6 кг |
| Объем | 112 л |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес в упаковке | 5,1 кг |
| Габариты упаковки | 80 х 58 х 35 см |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Особенности | С выдвижной ручкой <br />_x000D_ С кодовым замком <br />_x000D_ На 4-х колесах |
| Страна регистрации бренда | Испания |
| Страна-производитель товара | Китай |
- Цена: 3 830 ₴









