
Дошка для прасування Gimi Golden Lavanda (157274)
- Немає в наявності
- Код: OT_928475
3 699 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Інноваційна прасувальна дошка Gimi Golden відповідає не лише основним європейським стандартам якості та безпеки, що підтверджується маркуванням CE, але й суворішим стандартам Німеччини та Франції, що підтверджується маркуванням GS TUV і NF відповідно. Конструкція обладнана підставкою для праски або середнього за габаритами парогенератора. Підставка доповнена спеціальним поворотним механізмом для людей, які переважно використовують ліву руку. Для додаткового комфорту модель оснащена тримачем для кабелю, розкладним кронштейном для тремпелів та полицею для білизни. У складеному вигляді дошка займає мінімум місця, що дозволяє зручно зберігати її в приміщенні.
Прасувальна поверхня дошки має наскрізну перфорацію на кшталт сітки. Завдяки такій конструкції, пара з-під праски проходить крізь саму дошку, тим самим запобігає накопиченню конденсату під чохлом. Закруглене закінчення дошки дозволяє вигладити важкодоступні місця в сорочках або блузах. Чохол знімний, у міру використання його завжди можна випрати або замінити на новий. Прасувальна дошка плавно і без особливих зусиль регулюється по висоті для максимально комфортного використання. На ніжки одягнені ковпачки, що оберігають дошку від ковзання.
Технічні характеристики:
- Тип: з металевою сіткою.
- Розміри (в розкладеному вигляді): 154 x 45 x 93 см.
- Розміри (в складеному вигляді): 150 x 33 x 4,5 см.
- Розміри поверхні для прасування: 130 x 44 см (L).
- Висота: регульована, від 77 до 97 см.
- Матеріал каркасу: сталева трубка Ø28 мм з антикорозійним покриттям.
- Матеріал чохла: 100% Cotton (бавовна).
- Колір: Lavanda (фотопринт).
- Вага: 6.4 кг.
Особливості:
- Чохол дошки для прасування пошитий зі 100% бавовни. Передбачена мольтонова підкладка.
- Багатоступінчаста, регульована висота робочої поверхні дошки. Висота регулюється від 77 до 97 см.
- Фіксатор, який захищає від випадкового закриття.
- Розкладний кронштейн для тремпелів.
- Знімна полиця для білизни.
- Сталева підставка для праски або середнього за габаритами парогенератора.
- На ніжки одягнені ковпачки, що оберігають дошку від ковзання та поверхню підлоги від подряпин.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gimi |
| Країна виробник | Італія |
| Тип | Дошка для прасування |
| Колір | Золотистий |
| Габаритні розміри в складеному вигляді | |
| Вага | 6.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 97 мм |
| Гаранійний термін | 12 міс |
| Декорування | З візерунком |
| Матеріал чохла | Сталь |
| Особливості | Сталева підставка для праски або парогенератора<br/>_x000D_ Тримач для кабелю<br/>_x000D_ Полиця для білизни<br/>_x000D_ Розкладний кронштейн для тремтейлів |
| Розмір | 130 х 44 см |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
| Країна-виробник товару | Індія |
- Ціна: 3 699 ₴






