
Телескоп National Geographic 114/500 Compact (9065000)
- Немає в наявності
- Код: OT_920043
8 049 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Телескоп National Geographic 114/500 Compact є одним з кращих компактних телескопів-рефлекторів для любителів астрономії. Володіючи апертурою 114 мм і фокусною відстанню 500мм. Телескоп National Geographic 114/500 Compact покаже Вам не тільки місячні кратери, але і дасть можливість в ясному нічному небі спостерігати гігант Юпітер з його супутниками, і сяючих зоряних скупчень. Телескоп поставляється повністю зібраним, тому Ви можете встановити його за лічені хвилини. За допомогою цього телескопа ви зможете побачити подвійні зірки з поділом 1,5" і більше, десятки кульових скупчень, планетарних та дифузних туманностей, всі об'єкти каталогу Месьє та найяскравіші об'єкти з каталогу NGC. Оптична труба встановлюється на монтування Добсона. Це монтування дуже просте у складанні і не викличе труднощів навіть у новачків. Вбудований в основу монтування компас значно полегшує орієнтування в нічному небі.
Артикул товару: 920043| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | National Geographic |
| Країна виробник | США |
| Максимальна кратність | 228 х |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.75 |
| Вага в пакованні | 4,5 кг |
| Видошукач | Red Dot |
| Габарити паковання | 40 х 40 х 60 см |
| Гаранійний термін | 12 міс |
| Комплектація | Телескоп <br/>_x000D_ Окуляри: 6 мм, 20 мм <br />_x000D_Видошукач <br />_x000D_ Лінза Барлоу 2x <br />_x000D_ Компас <br />_x000D_ Місячний фільтр |
| Комп'ютерна наводка | Немає |
| Монтування | Добсону |
| Оптична конструкція | Рефлектор Ньютона |
| Високий отвір | 1:4 |
| Посадковий діаметр окуляра | 31,75 мм (1.25") |
| Гранична зоряна величина | 12.38 |
| Просвітлення | Багатошарове просвітлення |
| Роздільна здатність | 1,23 секунди |
| Країна реєстрації бренда | США |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Збільшення | 25х - 167x |
- Ціна: 8 049 ₴







