
Спальный мешок High Peak Dundee 4/+4°C Grey/Light Grey Left (21238)
- Нет в наличии
- Код: OT_928928
4 400 ₴
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
High Peak Dundee 4/+4°C Grey/Light Grey Left (21238) - спальний мішок, виконаний у формі ковдри з компресійним чохлом у комплекті. Зовнішня оболонка та внутрішня підкладка виконані з найтоншої тканини, що складається з 65% поліестеру та 35% бавовни. Спальний мішок має високоякісний наповнювач Dura Loft® H1 з чудовими ізоляційними властивостями. Матеріал Dura Loft® H1 легко стискається, довговічний, зберігає тепло навіть у вологих умовах, швидко сохне. Спальний мішок High Peak Dundee 4/+4°C Grey/Light Grey Left (21238) оснащений регульованим капюшоном, внутрішнею кишенею для зберігання цінних речей і довгою двосторонньою блискавкою. Це дозволяє відкрити нижню частину спальника в теплі ночі. Блискавка закрита вітрозахисною перегородкою, застібка має ергономічну форму для зручного хвату рукою. Спальний мішок розрахований на зріст користувача до 210 см, призначений для відпочинку в кемпінгу.
Спальний мішок High Peak Dundee 4/+4°C Grey/Light Grey Left (21238) відповідає стандарту EN ISO-23537-1:2016, який нормує вимоги до розмірів та теплових характеристик спальних мішків, а також властивостей тканини та використовуваних матеріалів. Зверніть увагу, що тільки сертифіковані спальні мішки відповідають заявленим температурним режимам та гарантують Вам тепло та комфорт тривалий час, не зважаючи на холод та вогкість.
Особливості:
- Наповнювач щільністю 300 г/м² та вагою близько 1160 г.
- Регульований капюшон, що відстібається, з додатковою підкладкою.
- Приємна на дотик внутрішня підкладка.
- Утеплювальний борт вздовж блискавки.
- Двостороння блискавка Auto Lock.
- Нижня частина на блискавці розстібається в теплий час.
- Внутрішня кишеня для зберігання цінних речей.
- Горизонтальна строчка.
- Петлі для сушіння.
- Компресійний чохол для зберігання з тканини 150D Oxford.
- Об'єм в упакованому вигляді - 35 л.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | High Peak |
| Страна производитель | Германия |
| Вес | 2580 г |
| Особенности спальника | Анатомический капюшон |
| Расположение молнии спальника | Слева (L) |
| Сезон | Демисезон |
| Температура экстрима | -10 °С |
| Форма спальника | Одеяло |
| Цвет | Разные цвета |
| Температурный режим | |
| Верхняя температура комфорта | 8 град. |
| Нижняя температура комфорта | 9 град. |
| Размеры | |
| Длина | 230 см |
| Материал спальника | |
| Материал верха | Полиэстер |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес в упаковке | 2840 г |
| Вместимость | Одноместные |
| Возрастная группа | Взрослые |
| Габариты в сложенном виде | 45 х 32 х 32 см |
| Габариты упаковки | 49 х 35 х 35 см |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Комплект поставки | Спальный мешок, компрессионный чехол |
| Материал подкладки | Полиэстер;Коттон |
| Наполнитель | 300 г/м² |
| РАЗМЕРЫ | 230 х 90 см |
| Страна регистрации бренда | Германия |
| Страна-производитель товара | Китай |
- Цена: 4 400 ₴




