
Аэрохоккей Garlando Ghibli (GHIBLI)
- Готово к отправке
- Код: OT_930562
5 700 ₴
5 239 ₴
-8%
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Аерохокей Garlando Ghibli (GHIBLI) створений для найменших гравців і призначений для використання на столі. Модель відрізняється великою увагою до вибору матеріалів і використовуваних кольорів, чудовою ретельністю обробки деталей і привабливим дизайном, що відтворює хокейний майданчик. Ігрова поверхня з красивими геометричними малюнками підходить для швидких, динамічних змагань, розвиваючи концентрацію уваги гравців, швидкість і координацію рухів. Аерохокей Garlando Ghibli (GHIBLI) - гарний подарунок, який легко поміститься в дитячій кімнаті чи кімнаті для відпочинку, а завдяки зменшеному розміру його легко зберігати після використання.
Особливості:
- Ігрове поле із МДФ товщиною 12 мм для тривалого використання.
- Борти покриті матеріалом проти ударів і подряпин. Заокруглені кути, покриті чорним ПВХ, і відсутність гострих країв підвищують безпеку столу.
- Чотири опорні ніжки із МДФ товщиною 12 мм забезпечують стійкість ігрової поверхні.
- Ігрова поверхня із МДФ товщиною 1,5 мм, стійка до подряпин і ударів, проста в обслуговуванні та чищенні.
- Вентилятор під ігровим полем із живленням від електромережі та кнопкою On/Off для вмикання та вимикання.
- Швидке та легке вилучення шайби після гола через відсіки за воротами.
- 2 біти та 2 шайби в комплекті.
- Наочний підрахунок голів та очок реалізований за допомогою механічних лічильників.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Garlando |
| Страна производитель | Италия |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 10 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 930562 |
| Вес в упаковке | 10,5 кг |
| Вид | Аэрохоккей |
| Возраст | От 5 до 10 лет |
| Габариты упаковки | 98 x 58 x 14 см |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Количество игроков | 2 |
| Комплектация | Игровое поле<br />_x000D_ 2 механических счетчика очков<br />_x000D_ 2 бита<br />_x000D_ 2 шайбы |
| Название | Аэрохоккей Garlando Ghibli (GHIBLI) |
| РАЗМЕРЫ | 91,5 x 51 x 33 см |
| Раздел | Спортивные настольные игры |
| Размеры игрового поля | 87 x 49 см |
| Статус товара БН_НАЛ | БГ |
| Страна регистрации бренда | Италия |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Цена | 5799 |
| Штрихкод | 8029975906119 |
- Цена: 5 239 ₴


