
Сумка-тележка Rolser Mini Bag Plus MF 2L Celeste (MNB042-1057)
- Готово к отправке
- Код: OT_930786
4 700 ₴
4 329 ₴
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
Сумка чи візок, а можливо 2 в 1 Навіщо обирати З сумкою-візком Rolser Mini Bag Plus MF 2L Celeste (MNB042-1057) ви можете отримати й те, й інше. Легкість та свобода вибору дозволять вам адаптувати її функціональність до ваших потреб та ситуацій.
Rolser Mini Bag Plus MF 2L Celeste (MNB042-1057) - це візок у сучасному стилі та дизайні. Сумку можна використовувати окремо, без каркаса, носити на плечі. Вона дуже зручна і легко складається. Алюмінієва складана рама робить сумку-візок легкою та міцною. До того ж вона займає мінімум місця, що також полегшує транспортування та зберігання. Сумка виготовлена з водонепроникної поліефірної тканини. Забруднення з такої тканини легко видаляються. Для додаткової зручності є кишені.
Особливості:
- Місткість 21 літр.
- Рекомендоване навантаження до 25 кг.
- Сумка виготовлена з водонепроникного та міцного високоякісного матеріалу.
- Всередині гумова підкладка для захисту від бруду.
- Кишені для гаманця та дрібниць закриваються на блискавку.
- Відповідний розмір коліс забезпечує стійкість та легкість маневрування.
- Знімна сумка, яку можна чистити/прати вручну.
- Багатофункціональний гачок для кріплення до візка супермаркету, а також для кріплення пакетів та/або інших продуктів.
- Верхня частина ручки має пластикове покриття для комфортного використання в холодну пору року.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Rolser |
| Страна производитель | Испания |
| Вес | 2370 г |
| Высота | 320 мм |
| Тип | Хозяйственная сумка-тележка |
| Цвет | Голубой |
| Пользовательские характеристики | |
| Габариты упаковки | 68 х 44 х 20 см |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Материал | Полиэстер |
| Особенности | Сложно |
| Размеры в сложенном виде | 65,4 x 41 x 17,5 см |
| Размеры сумки без шасси | 61 x 34 x 19 см |
| Страна регистрации бренда | Испания |
| Страна-производитель товара | Испания |
- Цена: 4 329 ₴





