
Горизонтальный велоэргометр Toorx Recumbent Bike BRXR 300 ERGO (BRX-R300ERGO)
- Готово к отправке
- Код: OT_930570
51 000 ₴
47 229 ₴
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
Горизонтальний велоергометр Toorx Recumbent Bike BRXR 300 ERGO (BRX-R300ERGO) із преміальної лінійки Chrono Line від італійського виробника Garlando S.p.A. призначений для комфортного кардіотренування в домашніх умовах. Тренажер має 32 рівня навантаження, що регулюються за допомогою сучасного комп'ютера. 16-кілограмовий маховик створює чудову плавність ходу, знижуючи навантаження на суглоби та мінімізуючи ризик отримання травми в процесі занять. Велоергометр розрахований на вагу користувача до 150 кг і має зручну спинку з дихаючої сітки для більшого комфорту. Вбудований приймач для бездротового датчика вимірювання пульсу буде доречним під час тренування по одній із чотирьох пульсозалежних програм. Консоль тренажера має підставку для смартфона/планшета та підтримує Bluetooth для інтеграції з популярними програмами iConsole+ Training, Kinomap і Zwift, які перетворять монотонне тренування в захоплюючий процес. Сидіння велоергометра регулюється в горизонтальній площині для індивідуального настроювання, а транспортувальні ролики в передній частині тренажера дозволяють переміщати його по кімнаті.
Особливості:
- Електромагнітна гальмівна система з комп'ютерним регулюванням навантаження.
- Масивний маховик вагою 16 кг забезпечує чудову плавність ходу.
- Консоль має РК-дисплей із багатобарвним підсвічуванням, підставку для смартфона/планшета.
- 21 програма та 32 рівні навантаження для повноцінного кардіотренування.
- Bluetooth для інтеграції з iConsole+ Training, Kinomap і Zwift.
- Відстань від педалей до сидіння становить від 59,5 до 81 см.
iConsole+ Training - додаток нового покоління для iConsole. Він надає більш детальні дані про тренування, більш простий режим навчання та інтегроване з BLE Heart Rate Monitor. Цей додаток працює з сумісними велотренажерами, орбітреками та біговими доріжками з вбудованим приймачем Bluetooth Low Energy. Тренуйтеся разом з iConsole і насолоджуйтесь кожного разу.
Завантажте додаток Kinomap, увімкніть свій пристрій, і Вам буде доступно 300 000 км геолокалізованих відео, зареєстрованих по всьому світу. Киньте виклик своїм друзям, змагайтеся з іншими користувачами або тренуйтеся наодинці, щоб побити свої рекорди. Завдяки більш ніж 15 новим функціям, додаток для тренувань має зовсім новий вигляд, який відповідає потребам користувача, включаючи кадри з реального життя для тренувань у приміщенні. Додаток Kinomap також включає навчальний відеоконтент, абсолютно новий ігровий процес через публічні та приватні перегони. Ніколи ще тренування не було таким захоплюючим: швидкість відео синхронізується з ритмом Вашого руху. Ви готові розпочати Досліджуйте кожен куточок світу, обмінюйтесь коментарями у соціальних мережах та порівнюйте свої результати.
Завантажте Zwift - безкоштовний додаток для бігу та тренувань із Вашою спільнотою. Тренуйтесь весело разом зі світовою спільнотою крізь захоплюючі локації, тренуйтеся вдень і вночі, в дощ чи спеку, з будь-якої точки світу абсолютно безкоштовно. Наші елітні тренери створюють вправи, щоб зробити Вас спортсменом, яким Ви хочете стати. Програми підбираються відповідно до рівня Вашої фізичної підготовки, і їх легко виконувати, що полегшує тренування та робить його веселим. Незалежно від того, чи готуєтеся Ви до забігу на 5 кілометрів, напівмарафону чи тріатлону, Ваші потреби в тренуваннях будуть враховані. Займайтесь самостійно або приєднуйтесь до групових тренувань і досліджуйте показники після бігу, щоб провести свій найкращий сезон. Біг зі спортсменами по всьому світу є основою Zwift. Вибирайте між сотнями подій - від веселих групових забігів до напружених перегонів із справжніми призами. Знайдіть своїх друзів і бігайте з ними в режимі реального часу, підключившись до програм сторонніх розробників, таких як Strava та Garmin Connect. Спільнота Zwift підтримує Вашу мотивацію тримати темп і фінішувати якнайкраще.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Toorx |
| Страна производитель | Италия |
| Вес | 57 кг |
| Вес маховика | 16 кг |
| Количество тренировочных программ | 10 - 25 |
| Количество уровней нагрузки | 26 - 40 |
| Максимальный вес пользователя | 150 кг |
| Назначение | Домашнее |
| Система нагрузки | Электромагнитная |
| Функции компьютера | Частота пульса |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 65 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес в упаковке | 64 кг |
| Габариты упаковки | 154,5 x 31 x 65 см |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Дисплей | LCD |
| Дополнительные характеристики | Bluetooth для интеграции с iConsole+ Training, Kinomap и Zwift<br />_x000D_ Встроенный приемник для беспроводного нагрудного кардиодатчика<br />_x000D_ Сидение с регулировкой по горизонтали<br />_x000D_ Спинка сиденья с дышащей планшета |
| Код производителя товара (MPN) | BRX-R300ERGO |
| Конструкция | Горизонтальные со спинкой |
| Особенности | Измерение пульса<br />_x000D_ Компенсаторы неровности пола<br />_x000D_ Подставка для аксессуаров<br />_x000D_ Транспортировочные ролики |
| Питание тренажера | Сеть |
| Показание дисплея | Время<br />_x000D_ Скорость<br />_x000D_ Дистанция<br />_x000D_ Калории<br />_x000D_ Пульс<br />_x000D_ Вращайся за минуту<br />_x000D_ Нагрузка в Ватах |
| Раздел | Велотренажеры |
| Регулировка | Руль<br />_x000D_ Сидения |
| Страна регистрации бренда | Италия |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Транспортировочные ролики | Да |
- Цена: 47 229 ₴










