
Сушилка для белья напольная Colombo Vertical (ST1030)
- Нет в наличии
- Код: OT_930497
4 200 ₴
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сушарка для білизни підлогова Colombo Vertical (ST1030) - це сучасне рішення, яке ідеально поєднує в собі високу функціональність і зручність у використанні. Сушарка постачається в зібраному стані, і вам достатньо лише приєднати комплектні колеса та тримачі плічок. Завдяки модульній конструкції ви можете встановити сушарку в будь-якому зручному місці. Загальна робоча довжина сушарки – сорок метрів, а максимальне навантаження до шістнадцяти кілограмів.
Особливості:
- Made in Italy. Повний цикл виробництва продукції здійснюється безпосередньо в Італії.
- Розміри у складеному стані - 133 x 80 x 7 см.
- Розміри в робочому положенні - 142 x 100 x 74 см.
- Загальна вага - 6,5 кг.
- Загальна робоча довжина - 40 м.
- Максимальне навантаження до 16 кг.
- Робочі секції виготовлені з алюмінію.
- Каркас виготовлений зі сталі високої якості, що має антикорозійне покриття.
- Три рівні для розвішування білизни.
- По боках розміщені тримачі для плічок.
- Шість незалежних коліс, що обертаються на 360°.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Коломбо |
| Страна производитель | Италия |
| Вес | 6.5 кг |
| Материал | Комбинированный |
| Рабочая длина сушилки, м | 31 и более |
| Тип сушилки | Напольная |
| Цвет | Серый |
| Габаритные размеры в рабочем положении | |
| Ширина | 1000 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес в упаковке | 7 кг |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Количество стержней/трубок | 36 |
| Особенности | Многоярусные |
| Страна регистрации бренда | Италия |
| Страна-производитель товара | Италия |
- Цена: 4 200 ₴







