
Горизонтальный велоэргометр Toorx Recumbent Bike BRXR 3000 (BRX-R3000)
- Нет в наличии
- Код: OT_929829
63 000 ₴
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
Горизонтальний велоергометр Toorx Recumbent Bike BRXR 3000 (BRX-R3000) із лінійки Light Commercial від італійського виробника Garlando S.p.A. призначений для комфортного кардіотренування як вдома, так і в невеликих фітнес клубах. Велоергометр із індукційною магнітною системою гальмування має 32 рівня навантаження, що регулюються за допомогою сучасного комп'ютера. 16-кілограмовий маховик створює відмінну плавність ходу, знижуючи навантаження на суглоби та мінімізуючи ризик отримання травми в процесі занять. Велоергометр розрахований на вагу до 160 кг і має зручну спинку з можливістю регулювання кута нахилу для більшого комфорту. Вбудований приймач для бездротового датчика вимірювання пульсу буде доречним під час тренування по одній із чотирьох пульсозалежних програм. Консоль тренажера має підставку для смартфона/планшета та підтримує Bluetooth для інтеграції з популярними програмами iConsole+ Training і Kinomap, які перетворять монотонне тренування в захоплюючий процес. Сидіння велоергометра регулюється в горизонтальній площині для індивідуального налаштування, а транспортувальні ролики в передній частині тренажера дозволяють переміщати його по кімнаті за допомогою зручної ручки.
Особливості:
- Електромагнітна гальмівна система з комп'ютерним регулюванням навантаження.
- Масивний маховик вагою 16 кг забезпечує відмінну плавність ходу.
- Консоль має РК-дисплей із білим підсвічуванням, підставку для смартфона/планшета.
- 24 програми та 32 рівні навантаження для повноцінного кардіотренування.
- Вбудований Bluetooth дозволяє тренажеру повністю взаємодіяти з найбільш мотивуючими програмами, спеціально створеними для тренувань на велосипеді. Включає додаток iConsole+ Training із картами та маршрутами по всьому світу, фітнес-планом і записами тренувань. Велотренажер також сумісний із Kinomap (підписка не включена).
iConsole+ Training - додаток нового покоління для iConsole. Він надає більш детальні дані про тренування, більш простий режим навчання та інтегроване з BLE Heart Rate Monitor. Цей додаток працює з сумісними велотренажерами, орбітреками та біговими доріжками з вбудованим приймачем Bluetooth Low Energy. Тренуйтеся разом з iConsole і насолоджуйтесь кожного разу.
Завантажте додаток Kinomap, увімкніть свій пристрій, і Вам буде доступно 300 000 км геолокалізованих відео, зареєстрованих по всьому світу. Киньте виклик своїм друзям, змагайтеся з іншими користувачами або тренуйтеся наодинці, щоб побити свої рекорди. Завдяки більш ніж 15 новим функціям, додаток для тренувань має зовсім новий вигляд, який відповідає потребам користувача, включаючи кадри з реального життя для тренувань у приміщенні. Додаток Kinomap також включає навчальний відеоконтент, абсолютно новий ігровий процес через публічні та приватні перегони. Ніколи ще тренування не було таким захоплюючим: швидкість відео синхронізується з ритмом Вашого руху. Ви готові розпочати Досліджуйте кожен куточок світу, обмінюйтесь коментарями у соціальних мережах та порівнюйте свої результати.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Toorx |
| Страна производитель | Италия |
| Вес | 64 кг |
| Вес маховика | 16 кг |
| Количество тренировочных программ | 10 - 25 |
| Количество уровней нагрузки | 26 - 40 |
| Максимальный вес пользователя | 160 кг |
| Назначение | Профессиональное |
| Система нагрузки | Электромагнитная |
| Функции компьютера | Частота пульса |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 67 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес в упаковке | 70 кг |
| Габариты упаковки | 173,5 x 27 x 70 см |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Дисплей | LCD |
| Код производителя товара (MPN) | BRX-R3000 |
| Конструкция | Горизонтальные со спинкой |
| Особенности | Измерение пульса<br />_x000D_ Компенсаторы неровности пола<br />_x000D_ Подставка для аксессуаров<br />_x000D_ Транспортировочные ролики |
| Питание тренажера | Сеть |
| Показание дисплея | Время<br />_x000D_ Скорость<br />_x000D_ Дистанция<br />_x000D_ Калории<br />_x000D_ Пульс<br />_x000D_ Вращайся за минуту<br />_x000D_ Нагрузка в Ватах |
| Раздел | Велотренажеры |
| Регулировка | Сидения |
| Страна регистрации бренда | Италия |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Транспортировочные ролики | Да |
- Цена: 63 000 ₴










