
Лестница Colombo Leonardo 3 ступени (G300A03W)
- Готово к отправке
- Код: OT_930640
6 200 ₴
5 649 ₴
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
Драбина Colombo Leonardo 3 щаблі (G300A03W) - практична, оригінальна та надійна. Виготовлена в Італії відповідно до європейського стандарту якості EN 14183. Максимальне навантаження - 150 кг. Ідеально підійде тим, хто цінує практичність, легкість у використанні та стильний дизайн. Драбина має три зручних щаблі з антиковзним покриттям. Це гарантує безпеку ваших ніг при використанні драбини. Опорні ніжки мають пластиковий захист, який перешкоджає небажаному ковзанню. Складані щаблі забезпечують мінімальну товщину та максимальну компактність. Завдяки цій особливості, товщина драбини Colombo Leonardo 3 (G300A03W) у складеному вигляді лише 4,5 см, тому у вас не виникне проблем із місцем для її зберігання.
Дизайн та якість виробів компанії Colombo покращуються та еволюціонують відповідно до тенденцій сучасної модної культури.
Особливості:
- Драбина сертифікована згідно з європейським стандартом якості EN 14183.
- Виготовлена з алюмінію, легко складається, компактна.
- Опорні ніжки конструкції мають пластиковий протиковзний захист.
- Розміри (у складеному вигляді): 106 х 50 х 4,5 см.
- Розміри (у розкладеному вигляді): 98 х 50 х 82 см.
- Розміри щабля: 33 х 26 см.
- Made in Italy.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Коломбо |
| Страна производитель | Италия |
| Вес | 6.2 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество ступеней | 3 шт |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Материал | Алюминий |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота лестницы | 0.106 |
| Высота секции | 0.075 |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Дополнительные характеристики | Лестница сертифицирована в соответствии с европейским стандартом качества EN 14183<br />_x000D_ |
| Комплектация | Лестница |
| Максимальная рабочая высота | 7 |
| Страна регистрации бренда | Италия |
| Страна-производитель товара | Италия |
| Тип лестницы | Лестницы |
| Ширина лестницы | 0.05 мм |
- Цена: 5 649 ₴




