
Микроскоп Bresser Junior 40x-1024x USB Camera с кейсом (8855000)
- Готово к отправке
- Код: OT_930477
9 350 ₴
9 049 ₴
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
Мікроскоп Bresser Junior 40x-1024x USB Camera з кейсом (8855000) - це цифрова, добре укомплектована модель мікроскопа з HD USB PC-мікроокуляром який забезпечує в реальному часі комфортне спостереження зразків безпосередньо з екрану монітора і дозволяє задокументувати свої спостереження і поділитися ними з друзями. З HD-камерою спостерігач може створювати і редагувати фотографії з роздільною здатністю 1280х720 в форматі JPEG та записувати відео в форматі AVI. Дана модель поставляється з широким набором аксесуарів, об'єктивів і окулярів, необхідних для спостережень, що дає можливість відразу зануритися в цікавий і захоплюючий мікросвіт. Зручний та легкий пластиковий кейс призначений для зберігання та транспортування мікроскопа, аксесуарів та приладдя. Водночас прилад оснащено якісною скляною мультипросвітленою оптикою, що робить його цікавим не лише підліткам, а й дорослим. Комбінація двох ширококутних окулярів та трьох об'єктивів дає можливість отримати збільшення 640х. Вдалим рішенням є використання в мікроскопі лінзи Барлоу для отримання безступінчастого (плавного) масштабування зображення, завдяки чому досягається максимальне збільшення 1024х. Монокулярна насадка, нахилена під кутом 45°, повертається на 360°, дозволяючи спостерігати у будь-якому зручному положенні, і навіть працювати з мікроскопом групі дітей чи дорослих без переміщення мікроскопа у просторі. Мікроскоп забезпечений комбінованим підсвічуванням - двома світлодіодними лампами, розміщеними над і під предметним столиком. Світло, що проходить скрізь зразок, використовується для спостереження прозорих об'єктів, світло що відбивається – для непрозорих тривимірних зразків. Використання двох ламп одночасно може бути корисним при спостереженні напівпрозорих зразків. Яскравість освітлення, передача кольору і спрямованість пучка світла контролюється діафрагмою з різними діаметрами отворів і п'ятьма світлофільтрами. Перелік аксесуарів включає готові слайди, до огляду яких можна розпочати негайно. Також у наборі є аксесуари для препарування зразків, мікротом для самостійного приготування зразків, інкубаторій та готові препарати. Живлення мікроскопа здійснюється від мережі змінного струму.
Артикул товару: 930477| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bresser |
| Страна производитель | Германия |
| Вес | 1.2 кг |
| Питание | Сеть 220В |
| Тип | Оптический |
| Тип головки | Монокулярная |
| Тип фокусировки | Грубая |
| Ширина | 100 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес в упаковке | 2,8 кг |
| Габариты упаковки | 27 х 41 х 15 см |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Интерфейс | USB |
| Количество объективов | 3 |
| Назначение | Учебный |
| Наклон | 45º |
| Поворот | 360º |
| Подсветка | Светодиодный (проходной и отражательный свет) с регулировкой мощности (8 уровней) |
| Предметный столик | Подвижный с препаратодержателями (прижимными кавычками) |
| Страна регистрации бренда | Германия |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Увеличение микроскопа | 40х – 1024х |
| Увеличение объектива | 4х, 10х, 40х |
| Увеличение очка | 10х, 16х |
- Цена: 9 049 ₴








