
Баскетбольный щит Garlando Seattle (BA-11)
- Готово к отправке
- Код: OT_929761
6 250 ₴
5 779 ₴
-8%
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Garlando Seattle (BA-11) - настінний баскетбольний щит відмінної якості, офіційного розміру, призначений для активного відпочинку та розваг. Щит ідеально підходить як для внутрішнього, так і для зовнішнього використання.
Особливості:
- Виконаний із міцного пластику товщиною 30 мм із подвійними стінками та ребрами жорсткості.
- Щит із червоними лініями на білому фоні доповнюється сталевим кільцем Ø45 см червоного кольору з порошковим покриттям і поліпропіленовою сіткою для використання на вулиці.
- Відповідає європейському стандарту безпеки EN 71.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Garlando |
| Страна производитель | Италия |
| Тип | Щит |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес в упаковке | 9 кг |
| Габариты упаковки | 112 x 72 x 17 см |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Материал кольца | Сталь |
| Материал сетки | Полипропилен |
| Материал труб | Сталь |
| Материал щита | Водостойкий полипропилен |
| Размер | 110 x 70 x 3,3 см |
| Страна регистрации бренда | Италия |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Цвет | Red/White |
- Цена: 5 779 ₴
