
Лестница Rolser Escalera Norma 220 6 ступеней (NOR039)
- Нет в наличии
- Код: OT_930807
4 800 ₴
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Драбина Rolser Escalera Norma 220 6 щаблів (NOR039) - міцна, універсальна, легка, безпечна. Сертифікована відповідно до європейського стандарту якості UNE-EN131. Максимальне навантаження - 150 кг. Модель рекомендована як для професійного, так і для домашнього використання. Драбина обладнана захистом від випадкового складання. Модель має шість щаблів з антиковзною структурою. Опорні ніжки мають пластиковий захист, який перешкоджає небажаному ковзанню. Дуже широкий щабель. Опорна арка з безпечною висотою 60 см. Бічні пази та поперечні трубки із зварного алюмінію. Петлі з холодноштампованої та лакованої сталі.
Особливості:
- Комбінована багатоточкова система фіксації щаблі до опорної рами. Наскрізний штифт у парі з клепаним з'єднанням гарантовано витримує навантаження на щабель - 150 кг.
- Шість щаблів з антиковзною структурою глибиною 12 см.
- Опорна арка безпеки.
- Опорні ніжки конструкції мають пластиковий протиковзний захист.
- Фіксатор, що унеможливлює випадкове закриття.
- Розмір (у складеному вигляді) - 198 х 49 x 12 см.
- Робоча висота (у розкладеному вигляді) - 322 см.
- Висота драбини (верхній щабель) - 122 см.
- Сталевий запобіжний трос для обмеження розкриття.
- Максимальне навантаження - 150 кг.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Rolser |
| Страна производитель | Испания |
| Вес | 5.63 кг |
| Количество ступеней | 6 шт |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Материал | Алюминий |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота лестницы | 198 см |
| Высота секции | 0,122 |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Максимальная рабочая высота | 122 |
| Страна регистрации бренда | Испания |
| Страна-производитель товара | Испания |
| Тип лестницы | Лестницы |
| Ширина лестницы | 0.049 мм |
- Цена: 4 800 ₴









