
Гладильная доска Rolser K-22 Black Tube Plomo (K06016-2087)
- Готово к отправке
- Код: OT_930457
5 800 ₴
5 269 ₴
-9%
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дошка для прасування Rolser K-22 Black Tube Plomo (K06016-2087) - якісний продукт з сучасним дизайном та широким функціоналом. Перфорована основа робочої поверхні запобігає утворенню конденсату. Більш ефективне прасування забезпечується тришаровим бавовняним чохлом, який відбиває тепло та пар. Підставка під праску стійка до високих температур. Модель регулюється по висоті в десятьох положеннях і обладнана автоматичним фіксатором. Трубчасті ніжки надають конструкції стійкості та легко кріпляться до дошки в складеному стані, що унеможливлює її випадкове відкриття.
Особливості:
- Загальний розмір у складеному стані - 166 х 42 х 8 см.
- Розмір прасувальної поверхні - 120 х 38 см.
- Багатоступеневе регулювання по висоті від 60 до 94 см.
- Загальна вага - 6 кг.
- Перфорована основа запобігає утворенню конденсату.
- Стійка до впливу високих температур.
- Регулювання по висоті в 10 положеннях з автоматичною фіксацією.
- Захист від випадкового закриття при використанні.
- Каркас виготовлений зі стальної трубки Ø25 мм з антикорозійним покриттям чорного кольору.
- Made in Spain - продукція виробляється безпосередньо в Іспанії.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Rolser |
| Страна производитель | Испания |
| Тип | Гладильная доска |
| Габаритные размеры в сложенном виде | |
| Вес | 6 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 94 мм |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Декорирование | Однотонные модели |
| Материал чехла | Сталь |
| Особенности | Подставка для утюга Основание с металлической сеткой Регулировка по высоте |
| Размер | 120 x 38 см |
| Страна регистрации бренда | Испания |
| Страна-производитель товара | Испания |
| Цвет | Пломо |
- Цена: 5 269 ₴








