
Метеостанция National Geographic WIFI Color Weather Center 7-in-1 Sensor (9080600)
- Нет в наличии
- Код: OT_930585
16 500 ₴
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
Сучасна метеостанція з кольоровим дисплеєм і прогнозом погоди Метеостанція National Geographic WIFI Colour Weather Center 7-in-1 Sensor (9080600) забезпечує вимірювання таких важливих метеопараметрів як величина атмосферного тиску, прогноз погоди, швидкість та напрям вітру, рівень опадів, рівень комфорту в приміщенні, інтенсивність випромінювання ультрафіолетових променів (UV), інтенсивність світла, температура та відносна вологість повітря. Функціонал станції дозволяє через WIFI обмінюватись даними на порталах: Weather Сloud, Weather Underground, онлайн переглядати дані на смартфоні, планшеті чи комп'ютері. Можлива синхронізація з платформою погодних даних AWEKAS через Wi-F, з якої також можливо отримати дані про погоду по всьому світi. Вбудована функція тривожних сповіщень попередить вас про вихід вимірюваних параметрів за вказані межі. Усі датчики скомпоновані в єдиному блоці, що значно спрощує та прискорює процес встановлення та монтажу, в комплекті додатковий безпроводний датчик температури і вологи. Сучасний лаконічний дизайн та широкий спектр функцій дозволить з рівним успіхом використовувати цю метеостанцію як у квартирі, так і на присадибних ділянках.
Технічні характеристики
Дисплей:
- Кольоровий 5,7-дюймовий дисплей (діагональ 14,6 см) має широкі кути огляду і високий контраст.
- Три різні рівні яскравості дисплея: висока / низька / вимкнено.
Прогноз погоди:
- Символьний прогноз погоди. На дисплеї відображаються піктограми (ясно, мінлива хмарність, похмуро, дощ, злива/гроза, снігопад).
- Відображає тенденцію погоди у вигляді графіка (12 - 24 години).
Атмосферний тиск:
- Одиниця виміру: дюйми, рт. ст., Мм рт. ст.
- Діаграма зміни атмосферного тиску за останні 24 години.
- Автоматична реєстрація мінімальних та максимальних значень атмосферного тиску.
Температура у приміщенні:
- Одиниці виміру: ºС або ºF.
- Діапазон вимірювання: -5°C до +50°C.
- Автоматична реєстрація мінімальних та максимальних значень температури.
- Звуковий сигнал при виході температури за встановлені значення.
Зовнішня температура:
- Одиниці виміру: ºС або ºF.
- Діапазон вимірювання: -40°C до +80°C.
- Точність вимірювання: +/- 1°C (+/- 2°F).
- Автоматична реєстрація мінімальних та максимальних значень температури.
- Звуковий сигнал при виході температури за встановлені значення.
Вологість у приміщенні:
- Одиниці виміру: % RH, від 10 ~ 90%.
- Автоматична реєстрація мінімальних та максимальних значень вологості.
- Звуковий сигнал при виході рівня вологості за встановлені значення.
- Визначення рівня комфорту в приміщенні: комфортно, волого, сухо.
Зовнішня вологість:
- Одиниці виміру: % RH, від 10 ~ 90%.
- Автоматична реєстрація мінімальних та максимальних значень вологості.
- Звуковий сигнал при виході рівня вологості за встановлені значення.
Рівень комфорту всередині приміщення:
- Індикатор рівня комфорту у приміщенні.
- Рівень комфорту у приміщенні це комплексний показник, який вимірює співвідношення температури та вологості повітря та відображає загальний рівень комфорту у приміщенні. У період, коли працює центральне або пічне опалення, повітря в приміщеннях сильно осушується, і вологість повітря може падати до 20%. Сухе повітря дуже негативно впливає на загальний стан людини, призводить швидше до втоми, сонливості, загострення алергії та захворювань верхніх дихальних шляхів, зниження імунітету. Кількість позитивних іонів підвищується в сухій атмосфері і впливає як на фізичний, так і на психічний стан людей. Слизова оболонка носа і горла пересихає, знижується опірність до вірусів та інфекцій, що підвищує ймовірність захворювання на гострі респіраторні інфекції.
Рівень опадів:
- Відображення рівня за останню годину, день, останній тиждень, останній місяць.
- Одиниця виміру: мм, inch.
- Діапазон: від 0 до 9999 мм (0 – 393.7 inch).
- Автоматична реєстрація максимальних значень рівня опадів.
- Звуковий сигнал при перевищенні заданого значення денного рівня опадів.
Вимірювання швидкості та напрямки вітру:
- Одиниці виміру: mph, м/с, вузли, км/год.
- Індикація сили вітру за 12-ти бальною шкалою Бофорта.
- Діапазон швидкості вітру: 0 до 112 mph (0-180 км/год, 0-97 вузлів, 0-50 м/с).
- Звуковий сигнал при досягненні швидкості вітру встановлених меж.
- Автоматична реєстрація мінімальних та максимальних значень середньої швидкості вітру та швидкості поривів вітру за день.
Інтенсивність випромінювання ультрафіолетових променів (UV):
Інтенсивність світла:
- Одиниці вимірювання: Klux, Kfc, Вт/м².
Температура охолодження вітром:
- Одиниці виміру: ºС або ºF.
Відображення температури точки роси:
- Одиниці виміру: ºС або ºF.
Фази місяця:
- Відображення: 12 позицій місяця у вигляді піктограм.
Програмовані звукові сигнали:
- Температура внутрішня/зовнішня.
- Вологість внутрішня / зовнішня.
- Швидкість вітру.
- Рівень опадів.
- Будильник.
- Попередження про заморозки.
Годинник:
- Годинник синхронізується по WIFI.
- Формат часу: 12 чи 24.
- Будильник із функцією повтору сигналу («snooze»).
Календар:
- Відображення: дати / дні тижня / місяця.
- Відображення днів тижня.
Живлення основного блоку станції:
- Мережевий адаптер змінного струму, 5 V.
- Резервне живлення батареї типу CR2032 – 1 шт (не входять до комплекту).
Особливості зовнішнього датчика:
- Живлення блоку датчиків 3 шт батареї типу AA 1.5V (не входять в комплект)/
Передача даних від зовнішнього блока датчиків 7-в-1 (у комплекті):
- Дальність передачі даних: до 150 м прямої видимості.
- Частота передачі: 868 MHz.
- Станція підтримує додаткові (до 7 шт) бездротові датчики (до комплекту не входять): Датчик вологи та температури повітря арт. : 7009999.
- Рекомендується використання лужних (алкалінових) батарей (Duracell, Energizer та подібні).
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | National Geographic |
| Страна производитель | США |
| Внешний датчик | беспроводной |
| Материал | Пластик |
| Тип метеостанции | домашняя метеостанция |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Количество датчиков в комплекте | 7 шт |
| Тип дисплея | РК цветной |
| Цвет корпуса | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 168 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | Метеостанция: 0,37 кг, Блок датчиков: 0,734 кг, |
| Вес в упаковке | 1,6 кг |
| Вид | Электронный |
| Габариты упаковки | 44 х 45 х 17 см |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Дополнительно | Соединения через WIFI <br />_x000D_ Подсветка дисплея <br />_x000D_ Программируемые звуковые сигналы <br />_x000D_ Календарь <br />_x000D_ Индикатор уровня сигнала от блока датчиков |
| Комплектация | Метеостанция Блок датчиков Блок питания Крепление для монтажа датчиков |
| Назначение | Универсальные |
| Способ установки | Настенный Настольный |
| Страна регистрации бренда | США |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тип питания | Сеть 220 В;Батарейки;Солнечная батарея |
- Цена: 16 500 ₴






