
Намет тримісний High Peak Kira 3.1 Deep Forest (10371)
- Готово до відправки
- Код: OT_930592
6 400 ₴
5 939 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
High Peak Kira 3.1 Deep Forest (10371) - тримісний купольний намет із просторим тунельним тамбуром і додатковим бічним входом. Модель має алюмінізоване покриття зовнішнього тенту, яке зміцнює тканину та знижує підвищення температури всередині в сонячну погоду. Намет оснащений екологічно чистим водовідштовхувальним DWR-просоченням без PFC елементів. Високоефективна система вентиляції Advanced Low Vent System забезпечує оптимальну циркуляцію повітря навіть у дощові дні. Достатня відстань між внутрішнім наметом і зовнішнім тентом суттєво зменшує утворення конденсату. Затемнена спальня не пропускає яскраве світло, дозволяючи виспатися всім, хто пізно прокидається. Система вентиляції внутрішнього намету Vario Vent Control забезпечує регульований потік свіжого повітря, щоб ви могли виспатися ще краще. Всі шви дна і тенту проклеєні спеціальною стрічкою, гарантуючи захист від проникнення вологи в дощову погоду. В наметі зможуть без проблем розміститися дві-три людини з усім спорядженням. Намет тримісний High Peak Kira 3.1 Deep Forest (10371) стане ідеальним вибором для відпочинку на вихідних.
Особливості:
- Advanced Low Vent System - високоефективна система вентиляції із регульованим клапаном на рівні підлоги.
- Vario Vent Control - система вентиляції внутрішнього намету із регульованим клапаном на дверях.
- Два регульованих вентиляційних отвори у верхній частині намету.
- Два захищених від негоди входи.
- Просторий тунельний тамбур для зберігання туристичного спорядження.
- Підлога в тамбурі захищає речі від намокання.
- Прозорі вікна сприяють проникненню світла в тамбур.
- Кольорове маркування дуг для простої установки.
- Яскраві відтяжки задля кращої орієнтації в темний час доби.
- Міцні сталеві кілочки діаметром 5 мм призначені для твердого ґрунту.
- Затемнений внутрішній намет сприяє кращому сну.
- Москітна сітка на верхній частині дверей у внутрішній намет захищає від комах.
- Кишені для зручного зберігання речей першої необхідності.
- Кріплення для ліхтаря.
- Блискавки марки SBS.
- Сумка-чохол на блискавці для зручного зберігання та перенесення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | High Peak |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Демісезон |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Зелений |
| Вага | |
| Вага | 4.7 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість тенту | 3000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 125 см |
| Довжина | 365 см |
| Ширина | 190 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Металлизированный полиэстер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гаранійний термін | 12 міс |
| Довжина в пакованні | 55 х 19 х 19 см |
| Каркас намету/тенту | Дуги зі скловолокна Ø7,9 мм |
| Кількість спальних місць | Тримісні |
| Комплектація | Внутрішній намет, зовнішній тент, дуги, кілочки, відтяжки, інструкція, сумка-чохол |
| Особливості намету/тенту | Breathable Polyester (повітропроникний поліестер) |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Країна-виробник товару | Бангладэш |
| Паковання | Сумка-чохол |
- Ціна: 5 939 ₴










