
Лестница Rolser Escalera Brico 7 ступеней (BRI005)
- Нет в наличии
- Код: OT_930803
5 639 ₴
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
Драбина Rolser Escalera Brico 7 щаблів (BRI005) - сертифікована відповідно до європейського стандарту якості UNE-EN131. Максимальне навантаження - 150 кг. Модель рекомендована як для професійного, так і для домашнього використання. Драбина обладнана захистом від випадкового складання. Модель має сім щаблів з антиковзною структурою. Зручна, ергономічна полиця для інструментів із вбудованим гаком для навісного інвентарю. Опорні ніжки мають пластиковий захист, який перешкоджає небажаному ковзанню. Нековзні сходи із системою опорних точок. Лоток для інструментів, платформа з системою безпеки. Бічні поручні та поперечні труби зі зварного алюмінію. Щаблі з алюмінієвого пресованого профілю. Холодноштамповані та лаковані сталеві петлі. Сталевий трос для обмеження розкриття.
Особливості:
- Комбінована, багатоточкова система фіксації щаблі до опорної рами. Наскрізний штифт у парі з клепаним з'єднанням гарантовано витримує навантаження на щабель - 150 кг.
- Сім щаблів з антиковзною структурою глибиною 8 см.
- Опорна арка безпеки - 60 см.
- Зручна, ергономічна полиця для інструментів із вбудованим гаком для навісного інвентарю.
- Опорні ніжки конструкції мають пластиковий протиковзний захист.
- Фіксатор, що унеможливлює випадкове закриття.
- Розмір (у складеному вигляді) - 224 х 51,6 x 11,5 см.
- Робоча висота (у розкладеному вигляді) - 343 см.
- Висота драбини (верхній щабель) - 143 см.
- Максимальне навантаження - 150 кг.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Rolser |
| Страна производитель | Испания |
| Вес | 5.8 кг |
| Количество ступеней | 7 шт |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Материал | Алюминий |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота лестницы | 0.224 |
| Высота секции | 0.143 |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Максимальная рабочая высота | 14 |
| Страна регистрации бренда | Испания |
| Страна-производитель товара | Испания |
| Тип лестницы | Лестницы |
| Ширина лестницы | 0.0516 мм |
- Цена: 5 639 ₴








