
Шатёр High Peak Pavillon Light Grey/Dark Grey/Lime (14047)
- Готово к отправке
- Код: OT_928986
7 000 ₴
6 509 ₴
-7%
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шатро High Peak Pavillon Light Grey/Dark Grey/Lime (14047) забезпечує відмінний захист від сонця та вітру. 2 сітчасті стінки на блискавці захищають від настирливих комах, а 2 тканинні стінки захищають від негоди у разі дощу. Конструкція каркасу з куточками із АBS-пластику має достатню висоту для оптимального використання внутрішнього простору. Мала вага, невеликий розмір упаковки та швидке встановлення роблять шатро ідеальним для проведення вечірок та фестивалів.
Особливості:
- Міцний каркас із куточками із АBS-пластику.
- Блискавки SBS.
- 2 стінки із сітки на блискавці з тканинною армуючою смугою.
- 2 тканинні стінки для захисту від негоди.
- Кольорове маркування дуг для простоти установки.
- Кріплення для ліхтаря.
- Сумка-чохол для транспортування.
- Міцні кілочки для фіксації конструкції на ґрунті.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | High Peak |
| Страна производитель | Германия |
| Цвет | Разные цвета |
| Вес | |
| Вес | 5.8 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вместимость | Четырехместные |
| Внутренняя палатка | Нет |
| Водонепроницаемость | 2000 мм вод. ст. |
| Габариты упаковки | 59 х 17 х 17 см |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Длина | 0.22 мм |
| Каркас | Дуги из стекловолокна Ø11 мм, стальные стойки Ø16 мм. |
| Комплектация | Шатро, стойки, дуги, колышки, инструкция, сумка-чехол |
| Конструкция | Однослойные |
| Материал | Полиэстер |
| Назначение | Туристический |
| Сезон | Летние |
| Страна регистрации бренда | Германия |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тип | Палатки |
| Упаковка | Сумка-чехол |
| Форма | Шатро |
| Ширина | 0.3 мм |
- Цена: 6 509 ₴

