
Гладильная доска Colombo Alluminia (A300A10W)
- Готово к отправке
- Код: OT_930658
7 300 ₴
6 689 ₴
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
Дошка для прасування Colombo Alluminia (A300A10W) допоможе вам істотно прискорити та полегшити процес прасування, а також перетворить виснажливе заняття в приємну справу. Справжньою італійською родзинкою даної моделі є інноваційний чотиришаровий чохол Termoriflettenti.
За наявності такого чохла білизна прасується з двох сторін одночасно, оскільки пара і тепло праски відбиваються від поверхні дошки та повертаються на тканину. Тому ви зможете скоротити час прасування та знизити енергоспоживання.
Дошка для прасування Colombo Alluminia (A300A10W) ергономічна і регулюється по висоті від 71 до 95 см. Ніжки з гумовими накладками запобігають ковзанню дошки під час використання, забезпечуючи стійкість.
Завдяки цій моделі прасування стане легким і ефективним процесом, який принесе вам задоволення та збереже час для важливіших справ!
Особливості:
- Тканина чохла виготовлена зі 100% бавовни органічного походження.
- Ніжки з гумовими накладками запобігають ковзанню дошки під час використання, забезпечуючи стійкість.
- Підставка для праски або парової системи.
- Фіксатор положення для регулювання по висоті.
- Каркас виготовлений із алюмінієвої трубки Ø 60 мм.
- Розміри у складеному стані - 173 x 48 x 9 см.
- Розміри в робочому положенні - 159 x 95 x 48 см.
- Розміри прасувальної поверхні - 125 x 42 см.
- Багатоступеневе регулювання по висоті.
- Загальна вага - 7 кг.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Коломбо |
| Страна производитель | Италия |
| Тип | Гладильная доска |
| Цвет | Бежевый |
| Габаритные размеры в сложенном виде | |
| Вес | 7 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес в упаковке | 7,6 кг |
| Высота | 95 мм |
| Габариты упаковки | 177 х 51 х 14 см |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Декорирование | С узором |
| Материал чехла | Алюминий |
| Особенности | Подставка для утюга<br />_x000D_ Подставка для парогенератора<br />_x000D_ Регулировка по высоте <br />_x000D_ |
| Размер | 159 x 95 x 48 см |
| Размеры гладильной поверхности | 125 x 42 см |
| Страна регистрации бренда | Италия |
| Страна-производитель товара | Италия |
- Цена: 6 689 ₴





