
Окуляр Vortex Viper HD (VS-85REA)
- Готово к отправке
- Код: OT_930579
11 000 ₴
10 379 ₴
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
Окуляр із далекомірною сіткою Vortex Viper HD (VS-85REA) для підзорних труб Vortex серії Viper HD 20-60x85 мм.
Змінний окуляр із далекомірною сіткою в кутових величинах MOA забезпечує точне визначення відстані до цілі, сприяє точності влучання, допомогає коригувати поправки при стрільбі. Окуляр Viper® HD надає чудову якість зображення завдяки використанню оптичних елементів зі спеціальних сортів скла які мають особливий коефіцієнт заломлення. Це дозволило оптимізувати геометричні та хроматичні аберації, і досягти виключно високої роздільної здатності та якості зображення, недосяжного для більшості оптики з ахроматичними об'єктивами. Окуляр має оптимальну фіксовану кратність збільшення в 33,5 крат що забезпечує оптимальний рівень роздільної здатності. Окуляр має діоптрійне кільце і кільце яке дозволяє повертати візирну сітку, співставляючи її з лінією горизонту. Цей окуляр спеціально розроблений для використання з останньою генерацією підзорних труб Viper HD 20-60x85 мм, і сумісний лише з такими моделями:
- Підзорна труба Vortex Viper HD 20-60x85 (V503),
- Підзорна труба Vortex Viper HD 20-60x85/45 (V502).
Артикул товару: 930579
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Vortex |
| Страна производитель | США |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 159 |
| Вес в упаковке | 0,2 кг |
| Габариты упаковки | 6 х 6 х 7 см |
| Гаранийный срок | 24 мес |
| Диаметр выходного зрачка | 2,54 мм |
| Кратность приближения | 33.5х |
| Линзы | С полным многослойным просветлением (Fully Multi coated) |
| Максимальное увеличение, крат | 33 |
| Материал | Металл |
| Материал призм | BAK4 |
| Назначение комплектующего | Увеличивает кратность зрительной трубы в 33,5х крат. Визирная сетка в МОА |
| РАЗМЕРЫ | 44 x 44 мм |
| Страна регистрации бренда | США |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тип | Очки |
| Цвет | Black |
- Цена: 10 379 ₴



