
Микроскоп Bresser Trino Researcher 40x-1000x (5723100)
- В наличии
- Код: OT_908583
34 000 ₴
33 209 ₴
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
Мікроскоп Bresser Trino Researcher 40x-1000x (5723100) трансмісійний мікроскоп який завдяки своїм оптичним та механічним якостям підійде навіть для професійного використання. Подвійне фокусування механізмом грубого і точного фокусування для отримання неймовірно чіткого зображення. Тринокулярна головка забезпечує одночасне спостереження та фотографування за допомогою спеціальної мікрокамери (продається окремо). Під'єднавши камеру до ПК можна отримати картинку в реальному часі на моніторі.
Рухомий предметний столик з мікрометричним тонким і грубим підстроюванням, можливістю кріплення двох зразків одночасно, забезпечує максимально точне позиціонування об'єкта спостереження під об'єктивом мікроскопа та його переміщення в площині. Синій світловий фільтр, що постачається в комплекті, додасть додаткових можливостей для виявлення особливостей різних зразків у певному світлі. Живлення мікроскопа здійснюється від побутової електромережі змінного струму. При стаціонарному використанні передбачено чохол для захисту мікроскопа від пилу.
Особливості:
- Тип: Біологічний мікроскоп.
- Вид: Тринокулярний.
- Область застосування: біологія, освіта, викладання, ботаніка.
- Освітлення: LED з диммером.
- Рівень: середній, експерт.
- Дволінзовий конденсор з ірисовою діафрагмою.
Технічні характеристики:
- Бінокулярний огляд, поворотна головка на 360 градусів.
- Збільшення: 1000x, 400x, 100x, 40x.
- Освітлення: LED з диммером.
- Окуляри: зі збільшенням 10x.
- Діаметр окуляра: 23,2 мм.
- Об'єктиви: 4x, 10x, 40x, 100x (масляна імерсія).
- Живлення: 220/240В.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bresser |
| Страна производитель | Германия |
| Вес | 3.8 кг |
| Питание | Сеть 220В |
| Тип | Оптический |
| Тип головки | Тринокулярная |
| Ширина | 175 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес в упаковке | 4,8 кг |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Количество объективов | 4 |
| Назначение | Профессиональный, обучающий |
| Наклон | 30º |
| Поворот | 360º |
| Подсветка | Светодиодный (проходящий свет) с регулировкой мощности |
| Предметный столик | Координатный с препаратоводителем и микрометрической подстройкой по обеим осям. |
| Страна регистрации бренда | Германия |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тип фокусировки | Грубая;Точная |
| Увеличение микроскопа | 40x-1000x |
| Увеличение объектива | 1000x, 400x, 100x, 40x |
| Увеличение очка | 10х |
- Цена: 33 209 ₴








