
Палатка Ferrino MTB 2 Blue (99031MBB)
- Нет в наличии
- Код: OT_929605
8 000 ₴
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
Ferrino MTB 2 Blue (99031MBB) належить до серії трисезонних наметів Ferrino. Ця модель створена переважно для велотуризму. Велосипедисти та шанувальники легкохідного туризму рідко мають велику кількість спорядження, звертаючи увагу на легкі й компактні намети. Саме тому дана модель позбавлена тамбурів для спорядження (велорюкзак можна вільно розмістити всередині намету), а основний акцент зроблений на мінімальній вазі, розмірі, простоті та швидкості встановлення. Особливо зручним є те, що за мінімальної ваги намет має два окремих входи, надаючи можливість комфортно користуватися ними, не обмежуючи один одного. Водночас вхідні двері, зафіксовані трекінговими палицями або відтяжками, можуть слугувати навісом, а торцеві отвори виконують функцію вентиляційних вікон. Ступінь водозахисту цілком достатній, щоб за умови правильної установки зберегти намет сухим всередині під час дощу. Чохол має компресійні стяжки, що також дає змогу досягти досить компактних розмірів упакованого намету.
Особливості:
- Основні переваги конструкції намету з однією дугою - мінімальна площа, вага конструкції та час установки.
- Намет кріпиться до дуги за допомогою рукава, в який вона простягається.
- Входи до намету та вентиляційні отвори оснащені москітними сітками.
- Матеріал намету має триразове посилення в точках із передбачуваним збільшеним навантаженням. Посилення виконане у вигляді додаткового шару тканини високої міцності.
- Проклеєні шви зовнішнього тенту та підлоги гарантують повну водонепроникність.
- Швидка система фіксації відтяжок досягається за рахунок застосування фурнітури спеціальної форми. Відтяжка натягується та фіксується лише одним рухом.
- Всередині намету передбачені кишені для речей першої необхідності.
- Намет обладнаний гачком для підвішування кемпінгового ліхтаря.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ferrino |
| Страна производитель | Италия |
| Количество слоев | Однослойная |
| Назначение | Трекинговые |
| Сезон | Демисезон |
| Тип изделия | Палатка |
| Форма | Полусфера |
| Цвет | Синий |
| Вес | |
| Вес | 1.85 кг |
| Водостойкость | |
| Водостойкость тента | 2000 мм вод. ст. |
| Размер установленной палатки/тента | |
| Высота | 110 см |
| Длина | 135 см |
| Ширина | 135 см |
| Материал изготовления | |
| Материал тента | Полиэстер |
| Пользовательские характеристики | |
| Гаранийный срок | 24 мес |
| Длина в упаковке | 36 х 13 х 13 см |
| Каркас палатки/тента | Дуга из стекловолокна |
| Количество спальных мест | Двухместные |
| Комплектация | Палатка, дуга, колышки, оттяжки, инструкция, ремкомплект, чехол с компрессионными стяжками |
| Особенности палатки/тента | Нет |
| Страна регистрации бренда | Италия |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Упаковка | Чехол с компрессионными стяжками |
- Цена: 8 000 ₴



