
Минивелотренажер реабилитационный Everfit Mini Bike Welly E (WELLY-E)
- Нет в наличии
- Код: OT_930560
6 900 ₴
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Мінівелотренажер реабілітаційний Everfit Mini Bike Welly E (WELLY-E) придатний для фізіотерапії, має невеликі габарити та портативний дизайн, що дозволить використовувати його в сидячому положенні. Також тренажер можна поставити на стіл для тренування м'язів рук.
Особливості:
- Моторизоване регулювання швидкості: від 28 до 76 обертів за хвилину (12 рівнів).
- Мінімалістичний дисплей для індикації основних параметрів тренування.
- Компактні розміри дозволяють переставляти тренажер з місця на місце.
- Лямки педалей надійно утримують ступні ніг.
- Ергономічна форма педалей для більш зручного хвату руками.
- Можливість крутити педалі в прямому і зворотному напрямках.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Everfit |
| Страна производитель | Италия |
| Вес | 6 кг |
| Количество тренировочных программ | 1 - 9 |
| Количество уровней нагрузки | 11 - 25 |
| Максимальный вес пользователя | 100 кг |
| Назначение | Профессиональное |
| Система нагрузки | Механическая |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 40 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес в упаковке | 7 кг |
| Габариты упаковки | 43 х 29 х 21 см |
| Гаранийный срок | 6 мес |
| Дисплей | LCD |
| Код производителя товара (MPN) | WELLY-E |
| Конструкция | Портативные |
| Питание тренажера | Сеть |
| Показание дисплея | Время<br />_x000D_ Скорость<br />_x000D_ Дистанция<br />_x000D_ Калории |
| Программы | Установленные программы - 5 |
| Раздел | Велотренажеры |
| Страна регистрации бренда | Италия |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Транспортировочные ролики | Нет |
| Функции компьютера | Нет |
- Цена: 6 900 ₴

