
Сумка-тележка Rolser Com MF 8 Black Tube Negro (COH012-1023)
- Готово к отправке
- Код: OT_930279
7 500 ₴
6 829 ₴
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
Ласкаво просимо в майбутнє! COM8 - нова концепція візка з найсучаснішим дизайном, повністю чорною конструкцією, з використанням найбільш інноваційних матеріалів. Алюмінієвий складаний візок оснащений двома великими колесами, має футуристичний колір та дизайн. Він допоможе Вам з будь-яким видом транспортування невеликих вантажів. Ідеально підходить для транспортування речей на пляж, продуктів з магазину, речей до спортзали тощо. Колеса легко знімаються, що дає змогу компактно зберігати та переносити візок. Велика сумка має подвійну внутрішню кишеню та задню кишеню на блискавці. Сучасна сумка-візок Rolser Com MF 8 Black Tube Negro (COH012-1023) стане надійним супутником при поїздці за покупками до торгового центру або на ринок за продуктами.
Особливості:
- Made in Spain - продукція виробляється безпосередньо в Іспанії.
- Рама візка виготовлена з чорного анодованого алюмінію, що дозволяє транспортувати вантаж вагою до 50 кг.
- Великі колеса діаметром 20 см на підшипниках для легшого подолання різних перешкод.
- Зовнішня сторона колеса виконана з піносевілену. Це легкий і пружний матеріал, має чудові амортизаційні властивості, стійкий до перепадів зовнішніх температур, знижує до мінімуму шум з-під коліс.
- Розміри сумки-візка без коліс - 47 х 11 х 108,5 см.
- Рекомендоване навантаження - 25 кг.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Rolser |
| Страна производитель | Испания |
| Вес | 3505 г |
| Высота | 1010 мм |
| Тип | Хозяйственная сумка-тележка |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Габариты упаковки | 48 х 12 х 113 см |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Материал | Полиэстер |
| Особенности | Сложно |
| Размеры в сложенном виде | 47,5 х 23 х 108,5 см |
| Размеры сумки без шасси | 33 x 24 x 67 см |
| Страна регистрации бренда | Испания |
| Страна-производитель товара | Испания |
- Цена: 6 829 ₴









