
Палатка трехместная High Peak Talos 3 Dark Grey/Green (11505)
- Готово к отправке
- Код: OT_925398
8 200 ₴
7 529 ₴
-8%
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
High Peak Talos 3 Dark Grey/Green (11505) - тримісний намет для туристичних походів та відпочинку в кемпінговому таборі. Місткий тамбур із підлогою захищає від вогкості та призначений для зберігання спорядження. Прозорі вікна із ПВХ наповнюють світлом внутрішнє приміщення. Три регульовані вентиляційні вікна забезпечують приплив свіжого повітря, а москітна сітка на дверях в спальню позбавляє від настирливих комах.
Особливості:
- Ефективна система вентиляції спальні Vario Vent Control створює комфортний мікроклімат за будь-яких погодних умов.
- Москітна сітка на дверях у спальню.
- Три регульовані вентиляційні вікна.
- Два максимально прозорі вікна з ПВХ-матеріалу для покращеної видимості.
- Всі шви дна і намету проклеєні спеціальною стрічкою, гарантуючи при цьому захист від проникнення вологи в дощову погоду.
- Яскраво-зелені відтяжки сприяють кращій орієнтації на місцевості в темний час доби.
- Занавіски на вікнах.
- Для швидкої та правильної установки намету застосовано кольорове маркування опорних дуг.
- Кишені для дрібних речей
- Кріплення для ліхтаря.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | High Peak |
| Страна производитель | Германия |
| Количество слоев | Двухслойная |
| Назначение | Кемпинговые |
| Сезон | Демисезон |
| Тип изделия | Палатка |
| Форма | Полусфера |
| Цвет | Разные цвета |
| Вес | |
| Вес | 4.75 кг |
| Водостойкость | |
| Водостойкость тента | 4000 мм вод. ст. |
| Размер установленной палатки/тента | |
| Высота | 125 см |
| Длина | 330 см |
| Ширина | 190 см |
| Материал изготовления | |
| Материал тента | Полиэстер |
| Пользовательские характеристики | |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Длина в упаковке | 54 х 18 х 18 см |
| Каркас палатки/тента | Дуги из стекловолокна Ø7,9 мм |
| Количество спальных мест | Трехместные |
| Комплектация | Внутренняя палатка, внешний тент, дуги, колышки, оттяжки, инструкция, сумка-чехол |
| Особенности палатки/тента | Breathable Polyester (дышащий полиэстер) |
| Страна регистрации бренда | Германия |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Упаковка | Сумка-чехол |
- Цена: 7 529 ₴









