
Сумка-тележка ShoppingCruiser 3 Wheels Green (650071)
- Нет в наличии
- Код: OT_930792
7 700 ₴
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сумка-візок ShoppingCruiser 3 Wheels Green (650071) втілює в собі легкість, міцність, стійкість, компактність. Триколісна система забезпечує стабільність і маневреність, а також можливість везти візок попереду вас. Конструкцією шасі передбачено триточкову опору коліс, завдяки чому сумка-візок стійка та може служити користувачеві додатковою опорою при пересуванні. Передня пара коліс має можливість незалежного розвороту на 360°, що дозволяє легко маневрувати під час руху.
Особливості:
- Внутрішній об'єм сумки 58 літрів. Розміри (В х Ш х Г) 60 x 33 x 23 см.
- Ізотермічна сумка знімається або закріпляється на шасі за допомогою текстильної застібки. Розміри (В х Ш х Г) 30 x 28 x 15 см. З наплічним ременем можливо використовувати як окрему сумку.
- Сумка з синтетичної поліестерової тканини з водовідштовхуючим покриттям. Вона від'єднується від шасі і може використовуватись окремо. Верх накритий захисним клапаном і фіксується за допомогою фастекса. Горловина сумки має стяжний шнур з фіксатором.
- Алюмінієвий візок відрізняється своєю легкістю.
- Максимальне навантаження - 30 кг.
- Висота конструкції в розкладеному стані - 97 см.
- Ручка із кнопковим фіксатором має регулювання нахилу по висоті.
- Частина ручки виготовлена з неопрену для комфортного використання сумки-візка в холодну пору року.
- Пара задніх коліс діаметром 16 см. Зовнішня сторона колеса виконана з пеносевілену. Завдяки простій системі кріплення, колеса можна легко зняти та помити.
- Передні колеса діаметром 12 см і обертаються на 360°.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | SHOPPINGCRUISER |
| Страна производитель | Нидерланды |
| Вес | 3500 г |
| Высота | 460 мм |
| Тип | Хозяйственная сумка-тележка |
| Цвет | Зелёный |
| Пользовательские характеристики | |
| Габариты упаковки | 53 х 38 х 12 см |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Декорирование | Однотонные модели |
| Материал | Полиэстер |
| Особенности | Сложно |
| Размеры в сложенном виде | 50 х 35 х 9 см |
| Размеры сумки без шасси | 60 x 33 x 23 см |
| Страна регистрации бренда | Нидерланды |
| Страна-производитель товара | Китай |
- Цена: 7 700 ₴








