
Спальний мішок Vango Atlas 250/+2°C Black Left (SBPATLAS B05163)
- Немає в наявності
- Код: OT_926296
1 920 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спальний мішок Vango Atlas 250/+2°C Black Left (SBPATLAS B05163) ідеально підходить для любителів фестивалів або тих, хто робить перший крок у світ кемпінгу. Цей двосезонний спальний мішок виконаний у формі кокона, має відмінної якості утеплювач, що робить його оптимальним у співвідношенні ціни та якості. Vango Atlas 250/+2°C Black Left (SBPATLAS B05163) - відмінний спальний мішок для новачків, розрахований на зріст користувача до 185 см.
Особливості:
- Grade A Quality Fill - чудовий волокнистий наповнювач, міцний, теплий і легкий, довго зберігає форму та м'якість на дотик.
- Independently Tested - спальний мішок відповідає стандарту ISO 23537-1:2016, який нормує вимоги до розмірів та теплових характеристик спальних мішків, а також властивостей тканини та використовуваних матеріалів. Зверніть увагу, що тільки сертифіковані спальні мішки відповідають заявленим температурним режимам та гарантують Вам тепло та комфорт тривалий час, не зважаючи на холод та вогкість.
- Hanging Loops - пара спеціальних петель, розміщених у нижній частині спального мішка та призначених для підвішування його під час просушування.
- Single-Layer Stitch Construction - одношарова конструкція з одним швом зменшує виникнення холодних плям, забезпечуючи рівномірний розподіл наповнювача в мішку.
- Woven Zip Puller - бігунок блискавки з пулером із тканини дозволяє швидко та легко розкрити спальний мішок.
- Two-Way Zip - двостороння блискавка дозволяє розстебнути спальний мішок зверху або знизу для збільшення вентиляції.
- Polair® Shell - гладка на дотик, зносостійка поліефірна тканина Polair® (190T), яку можна мити.
- Polair® Lining - надм'яка, зносостійка підкладка з поліестеру Polair®, що легко миється.
- ThermoLock Insulation - утеплювач ThermoLock забезпечує тепло і зберігає форму у вологих умовах.
- Stuffsack with Drawcord - чохол зі шнурком, що стягує, спрощує складання спального мішка і мінімізує розмір упаковки для зручності транспортування.
- S-Stitching - S-подібна строчка утримує утеплювач на місці для рівномірного розподілу тепла по всьому тілу.
- Shaped Hood with Drawcord Closure - фігурний капюшон зі стяжним шнуром зменшує втрату тепла від голови. Шнурок дозволяє регулювати капюшон для контрольованого утримання тепла.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vango |
| Країна виробник | Великобританія |
| Вага | 1250 г |
| Особливості спальника | Анатомічний капюшон |
| Розташування блискавки спальника | Зліва (L) |
| Сезон | Демісезон |
| Температура екстриму | -13 °С |
| Форма спальника | Кокон |
| Колір | Чорний |
| Температурний режим | |
| Верхня температура комфорту | 7 град. |
| Нижня температура комфорту | 3 град. |
| Розміри | |
| Довжина | 210 см |
| Матеріал спальника | |
| Наповнювач | Синтетичне волокно |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | Одномісні |
| Вікова група | Дорослі |
| Габарити в складеному вигляді | 39 х 21 х 21 см |
| Гаранійний термін | 12 міс |
| Комплект постачання | Спальний мішок<br/>_x000D_Чохол |
| Матеріал верху | Polair® Shell |
| Матеріал підкладки | Polair® Lining |
| РОЗМІРИ | 210 x 80/50 см |
| Країна реєстрації бренда | Великобританія |
| Країна-виробник товару | Китай |
- Ціна: 1 920 ₴

