
Спальный мешок Ferrino Nightec Lite Pro 600 L/-5°C Blue/Grey Left (86309HBG)
- Нет в наличии
- Код: OT_926531
6 540 ₴
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
При повній довжині 220 см спальний мішок Ferrino Nightec Lite Pro 600 L/-5°C Blue/Grey Left (86309HBG) має найкращий показник співвідношення термоефективності, ваги та розміру в транспортному положенні серед синтетичних спальних мішків. Дана модель позиціонується як чотирисезонний спальник: запас за екстремальною температурою дозволить використовувати цей мішок взимку, особливо коли гостро стоїть питання економії місця в рюкзаку. Матеріал наповнювача складається з 2D та 3D мікроволокон, що забезпечують високі термоізоляційні властивості навіть у стислому та мокрому стані. З ключових особливостей варто відзначити спеціальну систему укладання утеплювача для усунення швів щодо один одного, завдяки чому безперешкодне проникнення холодного повітря виключено. Блискавки з правого та лівого боку дозволяють зручніше забратися та вибратися зі спальника. Обидві блискавки розстібаються як зовні, так і зсередини, мають утеплювальний борт і стропу проти затискання тканини в замку. Легкий дихаючий зовнішній матеріал має посилену структуру Ripstop, що забезпечить додатковий запас надійності.
Абсолютно всі спальні мішки Ferrino відповідають міжнародному стандарту ISO 23537-1:2016. Цей стандарт нормує вимоги до спальних мішків і підтверджує відповідність зазначених температурних режимів, розмірів і ваги на ярликах.
Особливості:
- 310T 40D Diamond Ripstop Nylon - легкий матеріал, що поєднує відмінну повітропроникність, високу міцність на розрив завдяки структурі Ripstop та малу вагу.
- 740 g Microfibre - поєднання 2D та 3D мікроволокон забезпечує м'якість, порівнянну з пухом. Висока термоефективність та спеціальна технологія укладання при малій вазі наповнювача гарантує тепловий захист навіть у стислому або мокрому стані.
- Shingle Construction є спеціальним методом укладання утеплювача невеликими полотнами (за типом укладання черепиці). Таке укладання виключає виникнення будь-яких прогалин у шарі наповнювача та забезпечує більш високу термоізоляцію при збереженні об'єму.
- Форма кокона максимально точно повторює форму людського тіла, завдяки чому підвищує теплоізоляцію, одночасно зменшуючи вагу та розміри спального мішка.
- Об'ємний комір розділяє простір тіла та голови, створюючи додаткову термоізоляцію.
- Внутрішні та зовнішні шви спального мішка зміщені відносно один одного і ніколи не стикаються. Таким чином, виключається пряме проходження холодного повітря через шви.
- Капюшон має анатомічну форму, щільно облягає та надійно захищає голову та обличчя від холоду.
- Двостороння блискавка забезпечує зручне розстібання спального мішка зверху вниз.
- Додаткова двостороння блискавка дозволяє простіше забратися в спальний мішок і вибратися з нього, а також тримати руку вільною поза спальним мішком.
- Вздовж блискавок передбачений утеплювальний борт, який перешкоджає проникненню холодного повітря через блискавку.
- Компресійний чохол для зменшення об'єму спального мішка з нейлону зі структурою Ripstop і водовідштовхувальним просоченням.
- Рекомендований для людей зростом до 205 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ferrino |
| Страна производитель | Италия |
| Вес | 1450 г |
| Особенности спальника | Анатомический капюшон |
| Расположение молнии спальника | Слева (L) |
| Сезон | Зима |
| Температура экстрима | -22 °С |
| Форма спальника | Кокон |
| Цвет | Разные цвета |
| Температурный режим | |
| Верхняя температура комфорта | 1 град. |
| Нижняя температура комфорта | 10 град. |
| Размеры | |
| Длина | 220 см |
| Материал спальника | |
| Материал верха | Нейлон |
| Материал подкладки | Полиэстер |
| Пользовательские характеристики | |
| Вместимость | Одноместные |
| Возрастная группа | Взрослые |
| Габариты в сложенном виде | 40 х 19 х 19 см |
| Гаранийный срок | 24 мес |
| Комплект поставки | Спальный мешок<br />_x000D_ Компрессионный чехол |
| Наполнитель | 740 g Microfibre |
| РАЗМЕРЫ | 220 x 80/55 см |
| Страна регистрации бренда | Италия |
| Страна-производитель товара | Китай |
- Цена: 6 540 ₴



