
Спальний мішок Outwell Contour Lux Double Reversible/-5°C Imperial Blue (230297)
- Немає в наявності
- Код: OT_928319
3 660 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Артикул товару: 928319
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Outwell |
| Країна виробник | Данія |
| Вага | 3250 г |
| Розташування блискавки спальника | З двох боків |
| Сезон | Демісезон |
| Температура екстриму | -22 °С |
| Форма спальника | Ковдра |
| Колір | Синій |
| Температурний режим | |
| Верхня температура комфорту | 1 град. |
| Розміри | |
| Довжина | 220 см |
| Матеріал спальника | |
| Матеріал верху | Поліестер |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Наповнювач | Синтетичне волокно |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | Двомісні |
| Вікова група | Дорослі |
| Габарити паковання | 48 x 31 x 31 см |
| Гаранійний термін | 24 міс |
| Комплект постачання | Спальний мішок, компресійний чохол |
| Нижня температура комфорту | 52 град. |
| Особливості спальника | Спальний мішок |
| РОЗМІРИ | 220 x 145 см |
| Країна реєстрації бренда | Данія |
| Країна-виробник товару | Китай |
- Ціна: 3 660 ₴









