
Спальный мешок Easy Camp Cosmos/+8°C Blue Left (240149)
- Нет в наличии
- Код: OT_929031
990 ₴
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
Easy Camp Cosmos/+8°C Blue Left (240149) на вигляд найпростіший спальний мішок у формі кокона, призначений для кемпінгу та літніх походів. І це справді так. З тим лише застереженням, що виробник з доброю репутацією, навіть для найпростіших і бюджетних моделей, підбирає найбільш підходящі якісні та приємні на дотик матеріали без шкідливих домішок, оснащує спальні мішки надійними блискавками, що закриваються двома замками та дозволяють провітрювати спальний мішок у його нижній частині, застосовує утеплювальний борт вздовж блискавки. Деталі мають значення. І підтвердження цьому - спальний мішок Easy Camp Cosmos/+8° C Blue Left (240149).
Спальні мішки Easy Camp сертифіковані відповідно до міжнародних стандартів EN ISO 13537:2012 і 23537:2018, які нормують вимоги до розмірів і теплових характеристик спальних мішків, а також до властивостей тканини та використовуваних матеріалів. Зверніть увагу, що лише сертифіковані спальні мішки відповідають заявленим температурним режимам та гарантують Вам тепло та комфорт тривалий час, не зважаючи на холод та вогкість навколишнього середовища.
Особливості:
- PFC free - використання у виробничих процесах тільки екологічно чистих матеріалів, що не містять перфторованих та поліфторованих сполук, які застосовуються для надання тканини водовідштовхувальних властивостей, але дуже шкідливі для навколишнього середовища та організму людини.
- Ridge hood with draw cord - капюшон анатомічної форми зі стяжним шнуром.
- Full-length zip baffle - внутрішній утеплювальний борт передбачений по всій довжині блискавки. Утеплювальний борт запобігає проникненню холодного повітря через блискавку.
- Anti-snag zip guard - вздовж блискавки розташована текстильна стропа, яка не допускає защемлення тканини спального мішка замком блискавки.
- Zip cover - спеціальна двостороння повстяна накладка, що закриває замок блискавки в застебнутому положенні від випадкового розчіплення або зачеплення під час відпочинку.
- 1-2 seasons - спальний мішок розрахований для використання з кінця весни до початку осені в помірній кліматичній зоні.
- Single layer construction - одношаровий синтетичний утеплювач використовується для створення легкого спального мішка, що підходить для теплих умов зовнішнього середовища.
- Stuff sack - практичний чохол із міцної тканини Oxford Polyester.
- Спальний мішок призначений для користувачів зростом до 190 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Easy Camp |
| Страна производитель | Дания |
| Вес | 915 г |
| Особенности спальника | Анатомический капюшон |
| Расположение молнии спальника | Слева (L) |
| Сезон | Демисезон |
| Температура экстрима | -5 °С |
| Форма спальника | Кокон |
| Цвет | Синий |
| Температурный режим | |
| Верхняя температура комфорта | 12 град. |
| Нижняя температура комфорта | 4 град. |
| Размеры | |
| Длина | 210 см |
| Материал спальника | |
| Материал верха | Полиэстер |
| Материал подкладки | Полиэстер |
| Наполнитель | Синтетическое волокно |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес в упаковке | 1007 г |
| Вместимость | Одноместные |
| Возрастная группа | Взрослые |
| Габариты в сложенном виде | 34 x 18 х 18 см |
| Габариты упаковки | 37 х 20 х 20 см |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Комплект поставки | Спальный мешок, чехол |
| РАЗМЕРЫ | 210 x 75/50 см |
| Страна регистрации бренда | Дания |
| Страна-производитель товара | Китай |
- Цена: 990 ₴



