
Спальный мешок Vango Nitestar Alpha 450/-11°C Red Left (SBPNITESTR03176)
- Нет в наличии
- Код: OT_929157
3 510 ₴
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Vango Nitestar Alpha 450/-11°C Red Left (SBPNITESTR03176) - відзначений нагородами спальний мішок із колекції Nitestar. Завдяки утеплювачу, що поєднує відмінні теплоізоляційні властивості зі значно покращеною стисливістю, він став легшим, ніж будь-коли раніше. Стильна поліефірна оболонка Polair з ромбоподібним тисненням відрізняється міцністю, довговічністю та легкістю. Двошарова конструкція зменшує кількість холодних плям, сприяючи комфортному сну, де б Ви не знаходилися. Спальний мішок Vango Nitestar Alpha 450/-11°C Red Left (SBPNITESTR03176) розрахований на зріст до 190 см, ідеально підходить для пригод в холодну пору року.
Особливості:
- Alpha Insulation - синтетичний утеплювач складається з порожнистих мікроволокон із силіконовою обробкою. Має високу термоефективність при малому об'ємі у стислому стані. Матеріал зберігає свої теплоізоляційні властивості, перебуваючи за умов підвищеної вологості. Має антибактеріальні та антиалергенні властивості, має високі показники пружності матеріалу, добре зберігає свою початкову форму і невибагливий у догляді.
- Off-Set Double Layer Construction - зміщені шви запобігають появі холодних плям на строчках.
- Polair® Diamond Shell - синтетичний матеріал, завдяки спеціальному переплетенню ниток має підвищені властивості міцності, а також характеризується гарною провітрюваністю та стійкістю до впливу вологи.
- 100% Polyester 190T Brushed Fabric - синтетичний матеріал щільністю 190T. Завдяки спеціальній фінішній обробці, має поверхню з мікроворсом, створює відчуття м'якого, теплого і приємного на дотик матеріалу. Має властивості хорошого повітрообміну та зносостійкості, невибагливий у догляді.
- Mummy Shaped Sleeping Bag - спальний мішок у формі мумії звужується від плечей до стоп, має менший розмір упаковки та більшу ефективність збереження тепла.
- Insulated Adjustable Shoulder Baffle - ізольована регульована плечова перегородка зберігає тепло у спальному мішку.
- Insulated Zip Baffle - утеплювальний борт вздовж блискавки зберігає тепло у спальному мішку, зменшує холодні точки та зводить до мінімуму теплові втрати.
- Internal Pocket - внутрішня кишеня для зручного зберігання дрібних предметів.
- Hanging Loops - пара спеціальних петель, розміщених у нижній частині спального мішка та призначених для підвішування його під час просушування.
- Two-Way Auto-Lock Zip - двостороння блискавка з функцією автоматичного блокування зберігає тепло та забезпечує регульовану вентиляцію. Автоматичне блокування запобігає відкриттю спального мішка в нічний час.
- Woven Zip Puller - бігунок блискавки з пулером із тканини дозволяє швидко та легко розкрити спальний мішок.
- Zip Guard with Anti-Catch Piping - вшита тасьма перешкоджає защемленню замка блискавки за підкладку.
- Horizontal Stitching - поперечна строчка утримує утеплювач на місці для рівномірного розподілу тепла по всьому тілу.
- 4-Strap Compression Stuffsack - компресійний чохол зі стягуючими ременями спрощує складання спального мішка і мінімізує розмір упаковки для зручності транспортування.
- Temperature Ratings Independently Measured - температурні характеристики ретельно протестовані на відповідність точним стандартам номінальних температур згідно з EN 13537:2012.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vango |
| Страна производитель | Великобритания |
| Вес | 2300 г |
| Особенности спальника | Анатомический капюшон |
| Расположение молнии спальника | Слева (L) |
| Сезон | Зима |
| Температура экстрима | -31 °С |
| Форма спальника | Кокон |
| Цвет | Красный |
| Температурный режим | |
| Верхняя температура комфорта | -4 град. |
| Размеры | |
| Длина | 210 см |
| Материал спальника | |
| Материал подкладки | Полиэстер |
| Пользовательские характеристики | |
| Вместимость | Одноместные |
| Возрастная группа | Взрослые |
| Габариты в сложенном виде | 32 х 24 х 24 см |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Комплект поставки | Спальный мешок<br />_x000D_ Компрессионный чехол |
| Материал верха | Polair® Diamond Shell |
| Наполнитель | Insulite® Alpha |
| Нижняя температура комфорта | 45 град. |
| РАЗМЕРЫ | 210 x 85/50 см |
| Страна регистрации бренда | Великобритания |
| Страна-производитель товара | Китай |
- Цена: 3 510 ₴

