
Спальний мішок Vango Evolve Superwarm Double/+2°C Moroccan Blue Twin (SBREVOLVEM23S68)
- Немає в наявності
- Код: OT_929159
5 650 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Vango Evolve Superwarm Double/+2 °C Moroccan Blue Twin (SBREVOLVEM23S68) — стильний двомісний спальний мішок із нової колекції Vango Earth Collection, виготовленої зі 100% переробленого одноразового пластику. Ця модель прямокутної форми з двошаровим утеплювачем, а також м'якою на дотик підкладкою, яка створює відчуття домашнього затишку під час відпочинку на природі, а вбудований підголівник забезпечує додатковий комфорт і тепло. Тканина еластична та водночас приємна на дотик. Vango Evolve Superwarm Double/+2 °C Moroccan Blue Twin (SBREVOLVEM23S68) розрахований на зріст до 190 см, призначений для кемпінгу з початку весни до кінця осені.

Особливості:
- Hanging Loops — пара спеціальних петель, розміщених у нижній частині спального мішка та призначених для підвішування його під час просушування.
- Integrated Head Rest — вбудований підголівник забезпечує додатковий комфорт і тепло для голови.
- Square Shaped Sleeping Bag — спальний мішок прямокутної форми забезпечує додатковий простір для більшої свободи рухів під час сну.
- Double Layer Construction — двошарова конструкція утеплювача для кращого збереження тепла.
- Two-Way Zip — двобічна блискавка дає змогу розстебнути спальний мішок зверху чи знизу для збільшення вентиляції.
- EcoStem Fabric — зовнішня тканина з переробленого поліестеру з тисненим малюнком, виготовлена зі 100% переробленого одноразового пластику.
- 100% Recycled Polair Snug Lining — матовий синтетичний матеріал щільністю 190T, виготовлений із переробленого пластику. Завдяки спеціальному фінішному обробленню, має поверхню з мікроворсом, створює відчуття м'якого, теплого та приємного на дотик матеріалу. Має властивості гарного повітрообміну і зносостійкості, невибагливий у догляді.
- 100% Recycled Filling — наповнювач виготовлений із переробленого пластику, що сприяє охороні довкілля.
- Duraflex Eco Components — фурнітура Duraflex Eco зроблена із застосуванням екологічно чистих рослинних волокон.
- Wave Stitching — хвилястий рядок утримує утеплювач на місці для рівномірного розподілу тепла на всьому тілі.
- Stuffsack with Drawcord — чохол зі стягувальним шнурком спрощує складання спального мішка та мінімізує розмір паковання для зручності транспортування.
Артикул товару: 929159
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vango |
| Країна виробник | Великобританія |
| Вага | 3200 г |
| Розташування блискавки спальника | З двох боків |
| Сезон | Демісезон |
| Температура екстриму | -12 °С |
| Форма спальника | Ковдра |
| Колір | Синій |
| Температурний режим | |
| Верхня температура комфорту | 7 град. |
| Нижня температура комфорту | 3 град. |
| Розміри | |
| Довжина | 210 см |
| Матеріал спальника | |
| Наповнювач | Синтетичне волокно |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | Двомісні |
| Вікова група | Дорослі |
| Габарити в складеному вигляді | 54 х 31 х 31 см |
| Габарити паковання | 56 х 33 х 33 см |
| Гаранійний термін | 12 міс |
| Комплект постачання | Спальний мішок<br/>_x000D_Чохол |
| Матеріал верху | EcoStem Fabric |
| Матеріал підкладки | 100% Recycled Polair® Snug Lining |
| Особливості спальника | Спальний мішок |
| РОЗМІРИ | 210 х 150 х 150 см |
| Країна реєстрації бренда | Великобританія |
| Країна-виробник товару | Китай |
- Ціна: 5 650 ₴









