
Спальный мешок Ferrino Lightec 550/+20°C Green Left (86153NVV)
- Нет в наличии
- Код: OT_929810
4 290 ₴
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
Серія ультралегких спальних мішків Ferrino Lightec має мінімальні розміри при упаковці в компресійний чохол, але при цьому відмінно підходить навіть для користувачів зростом більше 2 метрів. Спальний мішок Ferrino Lightec 550/+20°C Green Left (86153NVV) - найлегший і найкомпактніший спальний мішок у лінійці виробника. Літні ночі досить теплі, щоб спати без спального мішка, проте завжди є ймовірність невеликого похолодання, крім того, не зовсім комфортно спати просто на килимку. Саме в цих випадках зручно мати з собою дуже компактний і дуже легкий спальний мішок. Зовнішний матеріал має посилену структуру Ripstop, що забезпечить додатковий запас надійності. Матеріал наповнювача H.T.F. Compact має визначне співвідношення ваги і термоізоляційних властивостей. Блискавка розстібається як ззовні, так і зсередини, має утеплювальний борт та стропу проти защемлення тканини в замку.
Абсолютно всі спальні мішки Ferrino відповідають міжнародному стандарту ISO 23537-1:2016. Цей стандарт нормує вимоги до спальних мішків і підтверджує відповідність зазначених температурних режимів, розмірів і ваги на ярликах.
Особливості:
- 100% 300T 50D Ripstop Polyester - легкий матеріал, що має при цьому високу міцність на розрив завдяки структурі Ripstop і стійкість до впливу ультрафіолету.
- H.T.F. Compact - ультралегке 3D волокно, розроблене як теплоізоляційний шар для спальних мішків та одягу. Не має запаху, не містить алергенних та шкідливих хімічних речовин, добре переносить прання, повертає свій об'єм після стиснення. Завдяки 3D структурі забезпечує відмінні термоізоляційні характеристики спального мішка.
- Форма кокона максимально точно повторює форму людського тіла, завдяки чому підвищує теплоізоляцію, одночасно зменшуючи вагу та розміри спального мішка.
- Капюшон має анатомічну форму, щільно облягає та надійно захищає голову та обличчя від холоду.
- Система швидкого стягування й ослаблення стяжки капюшона "One Touch" дає змогу зробити це швидко зсередини спальника однією рукою.
- Двостороння блискавка забезпечує зручне розстібання спального мішка зверху вниз.
- Вздовж блискавки передбачений утеплювальний борт, який перешкоджає проникненню холодного повітря через блискавку.
- Петлі для сушіння спального мішка.
- Компресійний чохол для зменшення об'єму спального мішка з нейлону зі структурою Ripstop і водовідштовхувальним просоченням.
- Рекомендований для людей зростом до 205 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ferrino |
| Страна производитель | Италия |
| Вес | 550 г |
| Особенности спальника | Анатомический капюшон |
| Расположение молнии спальника | Слева (L) |
| Сезон | Лето |
| Температура экстрима | 10 °С |
| Форма спальника | Кокон |
| Цвет | Зелёный |
| Температурный режим | |
| Верхняя температура комфорта | 24 град. |
| Размеры | |
| Длина | 215 см |
| Материал спальника | |
| Материал верха | Полиэстер |
| Материал подкладки | Полиэстер |
| Пользовательские характеристики | |
| Вместимость | Одноместные |
| Возрастная группа | Взрослые |
| Габариты в сложенном виде | 24 х 12 х 12 см |
| Гаранийный срок | 24 мес |
| Комплект поставки | Спальный мешок<br />_x000D_ Компрессионный чехол |
| Наполнитель | 50 г/м² |
| Нижняя температура комфорта | 49 град. |
| РАЗМЕРЫ | 215 x 80/50 см |
| Страна регистрации бренда | Италия |
| Страна-производитель товара | Китай |
- Цена: 4 290 ₴

