
Спальный мешок Ferrino Lightec 950 SSQ/+5°C Green Left (86652NVVS)
- Нет в наличии
- Код: OT_929815
6 240 ₴
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
Серія ультралегких спальних мішків Ferrino Lightec має мінімальні розміри при упаковці в компресійний чохол, але при цьому відмінно підходить навіть для користувачів зростом більше 2 метрів. Ferrino Lightec 950 SSQ/+5°C Green Left (86652NVVS) є найлегшим та найкомпактнішим синтетичним спальним мішком прямокутної форми серед моделей із подібним рівнем теплоізоляції. Зовнішний матеріал має посилену структуру Ripstop, що забезпечить додатковий запас надійності. Матеріал наповнювача H.T.F. Compact має визначне співвідношення ваги і термоізоляційних властивостей. Блискавка розстібається як ззовні, так і зсередини, має утеплювальний борт та стропу проти защемлення тканини в замку. Два однакових спальних мішки з лівою та правою блискавкою можна застебнути разом і перетворити на затишний двомісний спальний мішок. Спальний мішок Ferrino Lightec 950 SSQ/+5°C Green Left (86652NVVS) ідеально підходить для тривалих подорожей з рюкзаком, самостійних ультратрейлів і важких походів влітку.
Абсолютно всі спальні мішки Ferrino відповідають міжнародному стандарту ISO 23537-1:2016. Цей стандарт нормує вимоги до спальних мішків і підтверджує відповідність зазначених температурних режимів, розмірів і ваги на ярликах.
Особливості:
- 100% 300T Ripstop Polyester - легкий матеріал, що має при цьому високу міцність на розрив завдяки структурі Ripstop і стійкість до впливу ультрафіолету.
- 410 g H.T.F. Compact - ультралегке 3D волокно, розроблене як теплоізоляційний шар для спальних мішків та одягу. Не має запаху, не містить алергенних та шкідливих хімічних речовин, добре переносить прання, повертає свій об'єм після стиснення. Завдяки 3D структурі забезпечує відмінні термоізоляційні характеристики спального мішка.
- Shingle Construction є спеціальним методом укладання утеплювача невеликими полотнами (за типом укладання черепиці). Таке укладання виключає виникнення будь-яких прогалин у шарі наповнювача та забезпечує більш високу термоізоляцію при збереженні об'єму.
- Прямокутна форма спального мішка дозволяє при повністю розстебнутому спальнику використовувати його як ковдру, а також забезпечує достатнє місце для рук і ніг, не сковуючи рух тіла, сприяє більш комфортному сну.
- Два однакових спальних мішки з лівою та правою блискавкою можна застебнути разом і перетворити на затишний двомісний спальний мішок.
- Капюшон має анатомічну форму, щільно облягає та надійно захищає голову та обличчя від холоду.
- Система швидкого стягування й ослаблення стяжки капюшона "One Touch" дає змогу зробити це швидко зсередини спальника однією рукою.
- Двостороння блискавка забезпечує зручне розстібання спального мішка зверху вниз.
- Вздовж блискавки передбачений утеплювальний борт, який перешкоджає проникненню холодного повітря через блискавку.
- Петлі для сушіння спального мішка.
- Компресійний чохол для зменшення об'єму спального мішка.
- Рекомендований для людей зростом до 205 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ferrino |
| Страна производитель | Италия |
| Вес | 950 г |
| Особенности спальника | Анатомический капюшон |
| Расположение молнии спальника | Слева (L) |
| Сезон | Демисезон |
| Температура экстрима | -9 °С |
| Форма спальника | Одеяло |
| Цвет | Зелёный |
| Температурный режим | |
| Верхняя температура комфорта | 9 град. |
| Нижняя температура комфорта | 8 град. |
| Размеры | |
| Длина | 215 см |
| Материал спальника | |
| Материал верха | Полиэстер |
| Материал подкладки | Полиэстер |
| Пользовательские характеристики | |
| Вместимость | Одноместные |
| Возрастная группа | Взрослые |
| Габариты в сложенном виде | 29 х 15 х 15 см |
| Гаранийный срок | 24 мес |
| Комплект поставки | Спальный мешок<br />_x000D_ Компрессионный чехол |
| Наполнитель | 410 g HTF Compact |
| РАЗМЕРЫ | 215 x 75 см |
| Страна регистрации бренда | Италия |
| Страна-производитель товара | Китай |
- Цена: 6 240 ₴

