
Стол кемпинговый Vango Granite Duo 120 Table Excalibur (TBNGRANITE27086)
- Нет в наличии
- Код: OT_925345
4 400 ₴
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Конструкція кемпінгового стола Vango Granite Duo 120 дає змогу розміститися за ним компанії із шести осіб. Стіл може бути трансформований з обіднього в нижчий — кавовий столик, завдяки змінній висоті ніжок. Стільниця зроблена з легкого та гігієнічного матеріалу з зовнішнім оздобленням під граніт. Алюмінієвий каркас складається удвоє й може транспортуватися за ручку у формі кейса. Vango Granite Duo 120 створить бажаний рівень комфорту, хоч де ви будете, чи то в кемпінгу, на риболовлі, на дачі, чи то просто відпочиваєте на природі.

Технічні характеристики:
- Тип: складаний.
- Вид: стіл.
- Максимальне навантаження: 30 кг.
- Матеріал каркаса: алюмінієва рама.
- Матеріал стільниці: ДВП ламіноване пластиком для створення гігієнічної та зручної в чищенні поверхні. Не намокає від води.
- Призначення: для кемпінгу, відпочинку на природі, риболовлі, будинку та дачі.
Особливості:
- Легкий і водночас міцний алюмінієвий каркас витримує навантаження до 30 кг
- Змінна висота стола (40/71 см)
- Регулювання ніжок для стабільності на нерівній поверхні
- Знімні ніжки стола зручно кріпляться під стільницею
- Поверхня стільниці зроблена під текстуру граніту, легка, гігієнічна та зручна в очищенні
- Ручка для транспортування
- Компактно складається й не вимагає чохла для транспортування

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vango |
| Страна производитель | Великобритания |
| Размеры стола в разложенном виде | |
| Вес | 5.82 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 925345 |
| Вес в упаковке | 6 кг |
| Вид | Столы |
| Габариты упаковки | 61 х 7 х 81 см |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Комплектация | Стол |
| Максимальная нагрузка | 30 кг |
| Материал каркаса | алюминий |
| Материал конструкции | ДСП ламинированное пластиком для создания гигиенической и удобной в чистке поверхности. Не намокает от воды |
| РАЗМЕРЫ | 120 х 80 х 71 см |
| Статус товара БН_НАЛ | БГ |
| Страна регистрации бренда | Великобритания |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Штрихкод | 5023518827919 |
- Цена: 4 400 ₴








