
Стол раскладной Highlander Aluminium Slat Folding Table Small Silver (FUR073)
- Нет в наличии
- Код: OT_925474
2 109 ₴
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Highlander Aluminium Slat Folding Table Small Silver (FUR073) - невеликий кемпінговий стіл, який легко розкладається та складається в чохол. Поєднання сталевої рами та алюмінієвої стільниці забезпечує його міцність та довговічність. Дана модель це відмінний варіант для їди або настільних ігор на відкритому повітрі для чотирьох осіб. Стіл розкладний Highlander Aluminium Slat Folding Table Small Silver (FUR073) додасть комфорту вашому дозвіллю.
Особливості:
- Міцний сталевий каркас витримує навантаження до 30 кг.
- Алюмінієва стільниця відрізняється міцністю та довговічністю.
- Компактно складається в чохол для зберігання та транспортування.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | HIGHLANDER |
| Страна производитель | Великобритания |
| Размеры стола в разложенном виде | |
| Вес | 4 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 925474 |
| Вид | Столы |
| Габариты упаковки | 61 х 20 х 11 см |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Комплектация | Стол<br />_x000D_ Чехол |
| Максимальная нагрузка | 30 кг |
| Материал каркаса | сталь |
| Материал конструкции | Алюминий |
| РАЗМЕРЫ | 70 x 70 x 70 см |
| Статус товара БН_НАЛ | БГ |
| Страна регистрации бренда | Великобритания |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Штрихкод | 5034358040871 |
- Цена: 2 109 ₴




